confessions

nureddinitachi

rookie - birinci nesil otta

  1. toplam giri 23
  2. takipçi 0
  3. puan 331

hidan

nureddinitachi
jashin diye bi tanrıya inanan sürek jashin-sama jashin-sama diye bağıran ağzı bozuk partneri kakuzu ile kavga eden şakalaşan renkli bir karakterdir ayrıca jashin-saması için öldürdüğü kişilere ayin düzenler

se7en

nureddinitachi
günahların latince adlarının ilk harflerinden oluşan salıgıa, yedi ölümcül günah 'ın diğer adıdır. zaman içerisinde yedi günahtan her biri bir şeytanî varlıkla ilişkilendirilmiştir.

superbia (ing. pride): kibir, kendini beğenmişlik (lucifer'e atfedilmiştir)
avaritia (ing. greed): açgözlülük (mammon'a atfedilmiştir)
luxuria (ing. lust): şehvet düşkünlüğü (asmodeus'a atfedilmiştir)
ınvidia (ing. envy): kıskançlık, hasetlik (leviathan'a atfedilmiştir)
gula (ing. gluttony): oburluk (beelzebub'a atfedilmiştir)
ıra (ing. wrath): öfke, yıkıcılık, gazap etmek (behemoth'a atfedilmiştir)
acedia (ing. sloth): tembellik, miskinlik (belphegor'a atfedilmiştir)

5. günaha dikkat :)

hyuuga neji

nureddinitachi
mangada ölüm sahnesinde çok üzüldüm... bir de kiba gibi gereksizler varken neden böyle sevilen bir karakter öldü diye düşünmüşümdür... ayrica konohanin 9 genini olarak adlandirilan grupta jouninliğe ilk ulaşan ilk kişidir

joseph goebbels

nureddinitachi
adolf hitler in en büyük yandaşı ve yakın arkadaşıdır...

ses kayıtları hala üniversitelerde ders amaçlı kullanılmaktadır ... kendisi propaganda konusunda dahidir...

1945 teki berlin muharabesinde yenileceklerini anlayınca führerbunker de karısını ve çocuklarını zehirleyerek öldürmüştür kendiside intihar etmiştir

insomnia

nureddinitachi
ınsomnia, christopher nolan'ın yönetmenliğini yaptığı abd yapımı bir psikolojik gerilim filmi. başrollerinde, al pacino, robin williams ve hilary swank rol almıştır. 24 mayıs 2002 tarihinde yayımlanan film, aynı adı taşıyan 1997 yapımı norveç filminin yeniden çevrimidir.

dedektif will dormer (al pacino) los angeles polis departmanında (lapd) görevli bir dedektiftir. genç bir kızın ölümünü araştırmak üzere alaskada küçük bir balıkçı kasabası olan nightmute'a ortağı dedektif hap eckhart (martin donovan) ile birlikte gönderilir. burada yerel polislerle birlikte olayı aydınlatmaya çalışacaktır.

dedektifler araştırmaları sonucu bir yazar olan walter finch'den (robin williams) şüphelenirler ve peşine düşerler. şüpheli hakkında yeterli delil toplamak için bir tuzak kurarlar. sisler içindeki bir karşılaşmada dedektif will dormer kaza ile ortağını öldürür. şüpheli walter finch de olaya şahit olmuştur. dedektif olayı üslerine rapor etmez ve saklamaya çalışır. düştüğü duruma öfkelenen will dormer tüm dikkatini şüphelinin üzerine yoğunlaştırır.

alaskanın coğrafi şartlarına uyum sorunu yaşayan dedektif will dormer bir yandan uykusuzluk problemi çekerken diğer yandan da içine düştüğü zor durumdan kurtulmaya çalışmaktadır. ancak kendisi gibi uykusuzluk problemi yaşayan bir kişi daha vardır.

uchiha itachi

nureddinitachi
uchiha ıtachi, konoha köyünde yetişmiş serideki en güçlü ninjalardan biridir. mangekyou sharingan uyandırabilmiş, savaş ve tahmin/görüş zekası üst düzey, s-sınıfı bir ninjadır. mangekyou sharingan'ın 3 büyük jutsusu amaterasu, tsukuyomi ve susano'yu uyandırmıştır ve üçünü de ustalık derecesinde kullanabilmektedir. aynı zamanda uchiha sasuke'nin ağabeyidir.

ados combo mekanize

nureddinitachi
kagebunshin ve sakura adlı şarkıları vardır. sakura şarkısında sample olarak sadness and sorrow u kullanmıştır.

sokak-sanati.com: anime'leri çok seviyorsun en çok sevdiğin hangi animedir? ados hangi anime karakteridir?

ados:animelere olan tutkumu her defasında çok uzun cümlelerle çıldırasıya anlatıp durdum.bu defa biraz daha sakin olmaya çalışıcam.en sevdiğim animelerin küçük bi kısmını yazayım;
one piece(en sevdiğim), bleach, naruto, gintama, darker than black 1-2, fullmetal alchemist:brotherhood, cowboy bebop, shijou saikyou no deshi kenichi, samurai deeper kyo, ergo proxy, hanada shonen-shi, samurai champloo, tenjou tenge, welcome to the nhk!, sengoku basara, school rumble, rurouni kenshin, mushishi, ouran high school host club, dash kappei, michiko to hatchin, city hunter, dragon ball z-gt-kai, bakemonogatari… diye uzar uzar gider.

otaku dag kecisi

nureddinitachi
otaku dag keçisi geldi sözlük coştu
(ryukon ?, 22.10.2013 01:27)

adam en dar zamanda yardımımıza koştu
(ryukon ?, 22.10.2013 01:28)

bilmediğimiz şeyleri geldi bize öğretti
(ryukon ?, 22.10.2013 01:28)

ama bayağıdır gözükmüyor, ortadan kayboldu gitti (copy paste -.- ryunun bir zaman ki entryler)
0 /