animeseverlerin favori hentaileri

jedi mind tricks
hentai denince her ne kadar akla anime olanı geliyor olsa da manga olarak da bayağı fazla materyal var. madem üstte anime olanlar yazılmış biz de sade dondurma sevenler için biraz vanilyalı manga yazalım (6 haneli kutsal sayıları yazmıyorum ama duruma göre eklenebilir):

pandemonium: tek sayılık bu manga, hatta 12 farklı tek sayılık mangadan oluşan aynı isimdeki basılı cildi, hatta ve hatta belki de genel olarak napata abimizin yaptığı bütün seriler gözü kapalı okunabilir. çizimlerinin özenli ve temiz olması sayesinde en iyi vanilla hentai çizerlerinden biridir.

share love-ru: bu yılın ocak ayında vefat eden abimiz kiwi miyabe'nin elinden çıkmış bu 2 bölümlük manga da kızlarımızın (ki bu seride 2 kız 1 oğlan bulunmaktadır) güzel ve çekici olması sebebiyle okunabilecek kaliteli mangalardan biridir. genel olarak bu abimizin çizmiş olduğu mangalarda kızlar birbirine çok benziyor olsa da, eserleri gerçekten de okunabilir kalitededir.

gal to inkya no kousai shuukan: içine kapanık bir oğlan ile bir gyaru arasında geçen; sınavlar, ders çalışma vb. konularla gelişen ve sonuca bağlanan bir manga. özellikle sonuç kısmından önceki giriş ve gelişme aşamaları oldukça uzundur.

r.e.i.n.a: aslında bu mangayı eklemeyi düşünmüyordum ama hiten abimize olan saygımdan (ki kendisi hentai manganın yanı sıra hentai olmayan bazı light novel serileri için çizimler de yapmıştır) ötürü ekleyeyim dedim. bu mangaya benzer birkaç mangası daha olsa da konu ve karakterler olarak zannımca en iyisi budur. ayrıca hiten'in hem bu manga için, hem de genel olarak çizdiği illüstrasyonlar ile karşılaşmış olabilirsiniz ki kendisi gerçekten de başarılı bir çizerdir. illüstrasyonları çok kaliteli ve özgün olup bakınca direkt olarak kendisinin çizdiği anlaşılabilmektedir.
bu başlıktaki tüm girileri gör