astroboysevdalisiblogcu

astroboysevdalisiblogcu
Ben bir Astro Boy Sevdalısıyım.

Bir animasyonun orjinal versiyonunu cevirip, başka ülkelere sıçrattıktan sonra, devamında sıçratılan ülkeler için ilgilenilmiyorsa, sicratmayin arkadaş!

Burada ona ve oyuncaklarına erişebilmek için, ne sıkıntılar yaşıyorum biliyor musunuz? Oyuncakları Türkiye de bulunmuyor. Yurtdışından sipariş etsen bile parası uymuyor, çok pahalıya mâl oluyor. Üstelik animasyon filmi dışında, hiç bir bölümü türkçe izlemedim. Sadece ilk gördüğümde, ikinci ve dördüncü bölümlerini türkçe olarak izlemiştim. Onuda tv'den izledim ve zaten sonrasında yayından kaldırılmış.

Buradan yapımcılarına sesleniyorum! Lütfen buna bir el atın! Tüm serilerini türkçeye çevirin! Türkiye de de çok hayranları var, ama aynı benim gibi onlarda erişemiyorlar.

Beni teselli eden tek şey bu. Çünkü bu hayatta sadece O benim yanımda oluyor. Biliyorum garip geldi size, ama beni anlayan doğru dürüst insanlar olmadı. 'Anlıyorum' deseler bile, sonrasında arkalarını dönüyorlar. Sürekli olarak yargılanıyorum. İşte bu yüzden Astro Boy benim hep yanımda, ama ben ona doğru düzgün erişemiyorum. Bu sorununun düzeltilmesini istiyorum, lütfen!

O'nu çok özlüyorum...


otakuturk.net/foto