dark angel

ashthemagnificent
yanılmıyorsam james cameron ın yönettiği, baş karakteri jessica alba nın oynadığı, daha az baş karakterleri michael weatherly*öyle bişey * ve diziyi izleme sebebim olan jensen acklesın canlandırdığı iki sezonluk dizi.

ortaokulda istediğim her şeyi barındıran bilim kurgumsu yapım. işte insanları alıyolar denek yapıyolar falandı diye hatırlıyorum. eski bir şey ama izlerken her bölümüne ve her ayrıntısına aşık olmuştum.

vikiden inciler: dark angel, amerikan bilim-kurgu türündeki televizyon dizisidir. 2000-2002 yılları arasında fox adlı kanalda yayınlanan dizinin yaratıcıları james cameron ve charles h. eglee'dir. dizide max guevera adlı genetik özellikleri değiştirilmiş bir askerin yaşadıkları anlatılırken bu karakteri jessica alba canlandırmıştır.

bence çizgiromanı, filmi,animesi, neyi varsa her şeyi çıkmalı. ağır fan olurum. aklıma geldiği iyi oldu yazın yine izleyim.

utanç editi: bahsettiğim yapımdan kar melek başlığı altında söz edildiğini bilmiyordum, bu başlığı silsem mi ki sorusunu modlara falan yöneltip ortamdan ayrılıyorum