kuchiki byakuya

owarida14
başlığı açılmamış yazıklar olsun.

İlk defa teğmeniyle beraber rukia'yı almaya gelmesiyle gördüğümüz 6. takım kaptanı. Ichigo karşı çıkınca ve Renji ile dövüşmeye başlayınca hiç istifini bozmadan Ichigo'nun ruhundaki önemli bir yerleri kesiyor ve Ichigo'yu nakavt ediyor. Sonra Ichigo tarafından yenilen kaptanlardan biri oluyor kaçınılmaz olarak.

Zanpakutousu senbonzakura ve gücü kılıcının sakura yaprağı şeklindeki on bin minik kılıç halini almasını sağlıyor. bankaisi senbozakura kageyoshi bunun on-yirmi kılıçla uygulanmış hali.

kuchiki klanından, kuchiki ginrei'nin torunu. yanlış hatırlamıyorsam bir sahnede shihouin yoruichi eğitiyordu kendisini. urahara henüz yeni kaptan olmuşken.

8d müzik

saprofit89
yalnızca stereo kulaklık ile dinlediğinizde algılayabileceğiniz, stereo keyfinin bir tık üstü, adının niye 8d olduğunu araştıramadım, .
mono: tek ses, stereo: sağ ve sol birbirinden bağımsız, 8d ise sesin çevrenizde döndüğü hissine kapılıyorsunuz.
aşağıya bir örnek bırakıyorum, en sevdiğim şarkı değil ama 8d'yi iki farklı yönden hissi yaşatıyor, tekrar hatırlatıyorum kulaklık olmadan anlaşılmıyor!
Lisa - catch the moment (Sword art online - ordinal scale) 8d

hikifune kirio

saprofit89
(bkz:#10954) evrim değil, reiatsu manipülasyonu; biriktirdiği reiatsu kilolu gibi görünmesini sağlıyor, yemek yaparak bu reiatsu'yu yiyeceklere aktarabiliyor, şişmanlaması ve zayıflaması manipülasyondan kaynaklı...

yorum yapacaktım ama içeriği itibari ile başlığı açıklamak daha doğru geldi...