age of empires 2 hd

greenmustang
gecelerimi evlere şenlik yapan, oynadığım sırada heyecandan elimi ayağıma dolaştıran oyundur. efsanenin hd formu muhteşem olmuş. 'değişen bişey yok, grafikleri düzenlemişler sadece ne abartıyon' diyenler varsa 'sizin hiç bilgisayarınız age of'dan başkasını kaldırmadığı günler oldu mu?' sorusunu sorarım. 2002-2003 yılları arası oynayabildiğim tek oyundu bu. gece gündüz demeden savaşırdık. bak hele daha fifa 2003ün çıktığı, deli gibi oynandığı, fifa serisine hayran olunan yıllardan bahsediyorum. var mı başka oynayan?

plue

rasenya
evcil hayvanın yıldız ruhundaki karşılığı işte. sevimli ve yardıma muhtaç olduğu için lucynin favorisi bence.

ülkemizde webtoon çılgınlığı olmasına rağmen webtoon'un ne olduğunun bilinmemesi

lele
Çizim açısından webtoon ve manga aslında farklılık gösteriyor. Eğer duruma fazlaca aşina iseniz. Her şeyi geçtim diyaloglardan bile fark ediliyor bu farklılık. Ryukon'a hak veriyorum. İnsanlar ne okuduklarını hatta bazen ne izlediklerini bile bilmiyorlar. Haliyle ortaya toksik bir kitle çıkıyor. Ve bundan tüm bu yapımları sevenler de etkileniyor.

lucy heartfilia

chibiotaku
natsu ile tanışmış olmasa çoktan yanlış yollara düşmüş olacak fairy tail büyücüsü salaktır malaktır ama natsuyla birbirlerine çok yakışırlar ayrıca devamlı zayıf karakter imajı çizer ama özünde gayet yetenekli bir yıldız ruhu büyücüsüdür

haruno sakura

titaniagnell
nefes alması hata onun güçlü olsa vurdumu parçalasa ne yazar sasskkkeeeekun diye dolanırdı hep ortalıkta narutoya herkezin içinde gereksiz vuruşları kendini bişey sanması ve nardonun duygularıyla oynamasına hiç girmiycem bile tez zaman da ölse iyi olur

okçuluk

ryukon
dikkat isteyen ve duruşun önemli olduğu bir spordur. kullanılan yaylar çok çeşitli olup yarışmalarda kadınlar, erkekler ve çiftler olmak üzere yarışılır. 10 ve 9 puanlık atışlar yarışmalarda kabul edilebilen atışlarken, 8'e atmak size çok ama çok şey kaybettirebilir. yayı gerdikten sonra nefes alışverişindeki en ufak bir düzensizlik ya da oku atacak kişideki en ufak bir heyecan veya tereddüt bile okun gidişini etkileyebilir. bu sporlar ilgilenen sporcuların en büyük düşmanı ise rüzgardır.

heterophobia fansub

rasenya
çevirileri de yaoi/yuri üzerinedir. yuri okumadığımdan bilmiyorum ama yaoiler için denk geldiğim tek türkçe çeviri grubu.ara sıra hatalı bulduğum yerler olsa da genelde kaliteli işler çıkarmışlar diye düşünüyorum.
ancak sınava 3 hafta kalmışken birden yaoiye sardığım için aşırı derecede büyük bir pişmanlık duyuyor ancak kendimi maalesef durduramıyorum, bir de zihnimin köşesindeki ah be rasenya iyi bir net yapacağın vardıysa da şimdi günahının bedelini öder takılırsın sınavda düşüncesi de beni kemirip duruyor..

animemeraklisi

animemeraklisiblogcu
(bkz:animemeraklisiblogcu)
Yani ben.

"blogcu" kısmı da zamanında blogcu.com sitesinde açtığım blog sayfamdan geliyor aslında. "AnimeMeraklisiBlogcu" nickini de blogumu temsilen kullanıyordum fakat zamanla blogcu.com bünyesindeki bloglarda paylaşım özelliğini, kullanıcı ayarlarını vs. kısıtlayınca o blogu da kullanamaz oldum, o blog sap gibi kaldı ortada. Zamanında "AnimeMeraklisiBlogcu" nickini TezukaOsamu.net'deki nickim olarak da kullanınca oradaki Japonlar beni böyle bildi, o nick de bana yapıştı kaldı. :')

aylar sonra gelen edit: blogcu.com kapanmış be... gitti güzelim blog. :(