confessions

ryukon

diamond - Admin

  1. toplam giri 1233
  2. takipçi 10
  3. puan 12459

toyotomi hideyoshi

ryukon
sengoku basara serisinde oda nobunaga'nın ölümü ile birlikte osaka'yı ve akabinde ülkenin yarıdan çoğunu ele geçiren güçlü karakterdir. silah olarak sadece yumruklarını kullanır. yumrukları o kadar güçlüdür ki, tek yumruk darbesi ile denizin suyunu dahi kurutmuştur. ülkeyi ele geçirebilmek ve ideallerindeki dünyayı oluşturmak için her şeyi yapar. bu uğurda önüne çıkan her şeyi ve herkesi yok eder. barış içinde bir toplum kurmayı amaçlasa da dedikleri ve yaptıkları birbirine ters düşmektedir. gençlik yıllarında çok güçsüzken, güç elde etmek uğruna her şeyi ardında bırakıp güç peşinde koşmuştur. maeda keiji'nin çoçukluk arkadaşıdır.

sanada genjiro yukimura

ryukon
sengoku basara serisinde "oyakata-samaaaaaağğğğğğğ" repliği ile tanıdığımız ve 2 mızrak kullanarak savaşan karakterdir. kaili kaplan olarak da bilinen takeda shingen'in 1 numaralı adamıdır. hiperaktif karakteri, dürüstlüğü ve efendisine olan sonsuz saygısı ile bilinir. ayrıca birçok kişi tarafından kaili yavru kaplan olarak anılır. seri boyunca date masamune ile olan dövüşleri büyük ilgi görmüştür.

alphonse elric

ryukon
serinin büyük bir kısmında zırh ile birlikte gördüğümüz, dostlarını ve ailesini, özellikle de abisini çok seven karakter. sevdikleri için her zaman elinden ne geliyorsa yapar ve gerekirse onlar için ölmeye bile hazırdır. kısaca adamdır.

isaac netero

ryukon
hunter x hunter serisinde avcı derneği başkanı olan karakterdir. gençlik yıllarında en güçlü nen kullancısı olarak tanıtılmıştır. en güçlü avcılardan birisidir. enerjik, zeki ve sempatik bir karakterdir.

kimera ant arc'ta kimera karıncaların kralları ile dövüşmüş ve ölmüştür

yakushiji tenzen

ryukon
anime-manga dünyasının en güçlü kötülerinden birisidir. çok zeki ve bir o kadar da otoriterdir. idealleri uğruna her şeyi göze almış ve herkesi bu uğurda feda edebilecek bir karakteri vardır. ancak tüm bunlara rağmen, arka planda büyük bir acı, keder ve hüzüne neden olacak bir hayatı olmuştur. saygı duyulan kötülerdendir.

jin

ryukon
çok iyi bir kılıç ustasıdır ve sürekli ağır abi modunda takılır. ayrıca gözleri bozuk olduğu için değil de sırf havalı duruyor diye gözlük takar

beyblade

ryukon
çocukken televizyonda izlediğimiz. her bölümünü büyük bir heves ve heyecanla beklediğimiz seri... topaçları ile dünyayı kurtarmaya çalışan çocukların hikayesi...
0 /