confessions

ryukon

diamond - Admin

  1. toplam giri 1366
  2. takipçi 10
  3. puan 13696

gungrave

ryukon
millenion adında bir örgütün dağıttığı küçük bir çetenin üyesi olan 2 arkadaş harry ve brandon bir takım durumlardan ötürü millenion'a katılmak zorunda kalmıştır ancak bu örgütte giriş vardır çıkış yoktur tabi baş karakter çılgın olacak zaten örgüte katılam nedeni sevdiği kız olan brandon sevdiği kız ile beraber örgütten ayrılmak isterken sonuç o örgütten ayrılmadan örgüt onu aradan çıkartmıştır ancak brandon yeniden dirilir ve yeni adı ile beraber çetenin kökünü kurutmayı amaç edinir ancak bir sorun vardır oda eski dostu harry'nin artık örgütün lideri konumunda olmasıdır acaba karakterimiz neler yapacaktır işte olaylar böyle başlar...

hikayenin olay örgüsü böyle. benim düşüncemi soracak olursanız, ben vurdulu kırdılı, kanlı falan anime olunca, heyecanın dibine vuruyorum. hele bilim-kurgu, polisiye, düşündüren tarzlar tam benlik oluyor. bu anime de o tarzlara giriyor. bence izlenilesi bir baş yapıt. hellsing ile benzetenler de var. izlemenizi tavsiye ederim, pişman olmazsınız...

bartolomeo

ryukon
one piece serisi karakteridirlerinden birisi olup ilk kez dressrosa arc'ta karşımıza çıkmıştır. 3d2y sonrasının süper çaylaklarından birisidir ve hasır şapka korsanlarının en büyük hayranıdır. barto club korsanlarının kaptanıdır ve bari bari no mi şeytan meyvesini yiyerek çok güçlü bariyerler yapabilme yeteneğine sahip olmuştur.

dressrosa arc sonrasında luffy'e katılmış ve büyük hasır şapka filosunun 2. gemi kaptanı olmuştur

infinite stratos

ryukon
sadece kadınların kullanabildiği "is" yani infinite stratos ismi verilen makinelerden birisini bir gün ichika isimli bir erkek de kullanmaya başlar. herkes büyük bir şok yaşar ve ichika, dünyanın her yanından gelen kız öğrencilerle birlikte is eğitimi veren özel bir okulda eğitim görmeye başlar. herkesin kız olduğu bir ortamda tek erkek olan ichika, tüm öğrencilerin gözdesidir ve herkes onun peşindedir. böylece macera başlar. seri mecha bir seri olup harem ve azıcık da olsa ecchi barındırır.

vampir holmes

ryukon
2015 nisan animelerinden birisidir. sağlam bir vampir ve dedektiflik hikayesi hem de ikisi de bir arada tadından yenmez, dediğim an, her bölümü 3 dakikalık olan ve komik olmayan bir komedi animesi olduğunu farkettim. ancak başlamış bulundum bi kere ve mecbur izledim bitirdim. "ben işsizim. boş vaktim çok. bende boşa harcayacak 3dk çok" diyorsanız. buyurun izleyin. aksini düşünüyorsanız hiç bulaşmayın.
0 /