confessions

trao

➤ - ikinci nesil otta

  1. toplam giri 80
  2. takipçi 0
  3. puan 1043

akatsuki

trao
Kurucuları Yahiko, Konan ve Nagato olan oluşum.
Savaş sırasında mağdurlara yardım edip, ninja savaşlarına karşı duran ve barışı sağlamaya çalışan bir topluluktur. Ama Tobi'nin gizli planları, Hanzo ve Danzo'nun kurduğu tuzaklar yüzünden akatsuki çoğu üyesini (Yahiko'da dahil) kaybetmiştir. Yahiko'nun ölümünden sonra Nagato intikam almak için Hanzo'yu ve hanzo'ya bağlı olan herkesi katletmiştir. Verdiği kayıplar yüzünden acı çeken Nagato, dünyanın uzlaşma yolu ile barışa kavuşamayacağını düşünmeye başlamıştır. Dünyanın ancak çok büyük kayıplar verilerek, büyük acılar çekilerek barışa ulaşacağına inanmıştır. Daha sonra Pain takma adını kullanan Nagato, (yaptığı planlardan haberi olmadan) Tobi ile anlaşarak s-seviye güçlü ninjalardan oluşan yeni Akatsuki'yi kurmuşlardır. Yeni amaçları olarak tüm kuyruklu canavarları ele geçirip 10 kuyrukluyu diriltmek ve dünyaya büyük bir acı yaşatmak olmuştur.
Buraya kadar her şey güzeldi. Buradan sonra Tobi, Pain'i kukla gibi kullandı, sonra Madara, Tobi'yi. Daha sonra Zetsu, Madara'yı ve en sonunda Kaguya, Zetsu'yu kullandı. Akatsuki'de kuklanın kuklasının, ... , kuklasının kuklası oldu. Yazık oldu.

among us

trao
google play'de ücretsiz olan, bilgisayarda oynamak isteyenler içinse 10.50 tl'ye satılan oyun. mantık olarak vampir-köylü oyununa benziyor. şu sıralar çok rağbet gördü.

216

trao
gora'da üretilen duygusal bir robot. 215'in bir üst modeli. 2. nesil 16. segment. Geliştirilebilir zeka. Ayrıca Yüksek hareket kabiliyeti, 7 saat ses ve görüntü kaydı.

anime karakteri ismiyle profil açmak

trao
Bahsi geçen anime Karakterinin hayranıdır, yapabilir. Ne var bunda? Forumlarda, sitelerde görüyorum, bence gayet hoş duruyor.
tabi siz anime fanları tarafından anime karakteri ismiyle açılan profilleri kendiniz açmaya cesaret edemediginiz için her bakımdan yetersiz gördüğünüz anime fanlarının, kullanıcını adını anime karakteri yapmasına şiddetle karşısınız ama.
2
0 /