türkanime tv

ryukon
2010 yılında kurulan ve günümüzde hala faaliyette olan çevrimiçi anime izleme sitesidir. geçmişte bir dönem, anime severler ve fansublar tarafından bir takım tepkiler alsada günümüzde neredeyse herkes tarafından sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen türkiye'nin en büyük çevrimiçi anime izleme sitesi haline gelmiştir.
moonie
internete girdiğimde her seferinde kendimi orada bulduğum azıcık lanetliyle kendine çeken ama güzel bir yer :,) (hayatım anime izleyerek geçti bir dönem o yüzden biraz lanetli çok girmeyin)
uchihassasuke
en çok tutulan animeler dışında diğer animelere pek önem vermeyen site.

ayrıca çok tutulan animelerin bile güncel videolarını yüklerler. eski videoları sıkıntılı olur

örn. one piece 550leri rahat bulabilirsiniz fakat 300 - 200 lerde sıkıntı çıkabiliyor.
onizukasensei
Anime denince ilk akla gelen sitedir ülkemizde ancak içerisinde bulunan bazı animelerin bölümleri silinmiş ve kontrol edilmiyor. Eskiden yanlış hatırlamıyorsam bir buton vardı ve iletebiliyorduk problem olunca. galiba onu da kaldırmışlar ve başıboş kalmış çoğu seri.
angela sama
sayfa düzenini en çok sevdiğim site... başka sitelerde anime tanıtımları, sıralamaları o kadar iyi değil... video hızı ve kalitesi konusunda daha iyi olabilseler on numara olurdu... ilk seçeneğimdir her zaman, baktım videoyu izleyemiyorum o zaman diğer sitelere bakarım... ya da çevirisi yapılmadıysa ing. altyazılı izlerim... umarım daha uzun yıllar bizlerle olurlar...
rasenya
birçok animeyi izlediğim kaliteli bir site, birçok alternatif videosu olması izleyici için büyük şans bence. siteyle ilgili anlayamadığım tek şey mevki meselesi yıllardır üyeyim ama hala "yeni üye" diye görünüyorum, çözemedim şu işi :) (hoş benim için pek bir problem teşkil etmiyor sonuçta asıl amacım anime izlemek sadece "arigato türkanimeyle" mevki kazanmak değil ^^)