confessions

onizukasensei

➤ - birinci nesil otta

  1. toplam giri 48
  2. takipçi 0
  3. puan 1115

mortal kombat

onizukasensei
Yanlış hatırlamıyorsam yıl sonu ya da gelecek yıl filmi gelecek olan efsane oyun serisi. Uzun yıllardır şöyle iyi bütçeli bir filminin yapılması bekliyordum çünkü evreni bunun için biçilmiş kaftan.

türkanime tv

onizukasensei
Anime denince ilk akla gelen sitedir ülkemizde ancak içerisinde bulunan bazı animelerin bölümleri silinmiş ve kontrol edilmiyor. Eskiden yanlış hatırlamıyorsam bir buton vardı ve iletebiliyorduk problem olunca. galiba onu da kaldırmışlar ve başıboş kalmış çoğu seri.

nodame cantabile

onizukasensei
Klasik müzik severler için biçilmiş kaftandır. romantizm ve komedi de içinde belirli oranda bulunmakta ancak merkezi müzik. Çizimler biraz garip gelebilir ancak alışırsınız. Zamanında bir çırpıda bitirip izlemiştim. Açılış müziği de animenin kendisi gibi sevilesidir.

captain tsubasa

onizukasensei
O efsane jeneriği başlayınca kanımda adrenalin pompalanır hemen heyecanlanırdım. Hey gidi günler hey. Efsanedir bizim nesil için kendileri. Bir ara tekrar baştan başlayıp bitirmiştim saygı niyetine.İzlerken hala da keyif aldım eskisi gibi. Genzo Wakabayashi , Tsubasa Ozora ,Koiro Hyuga , Taro Misaki , Jun Misugi gibi efsane karakterleri hafızalarımıza kazımıştır. Tachibana kardeşlerin akrobatik hareketleri hala aklımda. Benim favorim her zaman Genzo reisdir.

rurouni kenshin

onizukasensei
Bu kadar karizma bir karakteri neden bir kadın seslendirmiştir hiçbir zaman anlamlandıramayacağım galiba. Görüntü ile ses o kadar uyumsuz ki izlerken çok zorlanıp hayıflanmıştım acaba karizma bir ses ile nasıl olurdu diye.

hachiken yugo

onizukasensei
benim için en gerçekçi anime karakterlerinden biridir. Verdiği tepkileri kim olsa verirdi . Şehirde doğsada ruhunda kırsal yaşam vardır.Ayrıca çizerine ve anime yapım şirketine yazıklar olsun yıllardır 3. sezonunu bekliyoruz.

hana yori dango

onizukasensei
zamanında nerden nasıl denk geldiyse oturup bi 10 - 15 bölüm izlemiştim sanırım. Aslında kötü bir anime değilde ama bana bi noktadan sonra hitap etmemeye başlamıştı.Eğer ki çizim takıntınız yoksa tavsiye ederim shoujo severlere.

gosick

onizukasensei
Dedektiflik , gizem ve macera denince aklıma gelen ilk animedir kendileri. geçtiği çağ ve atmosfer beni çok etkilemişti. victorica ve kazuya acayip tatlı bir ikiliydi. standartların üstünde bir animeydi.
0 /