şu dakikanın şarkısı

ryukon
adı üzerinde şu an dinlenen, paylaşılmaya değer bulduğunuz şarkıların paylaşılabileceği başlık. sevilen bir sözlük oyunu. gecenin şarkısı başlığındaki kurallar burada da geçerli, aynı şekilde burada da kurallara uyalım uymayanları uyaralım.

- herkesin günde tek şarkı hakkı var. seri şekilde playlist paylaşmak isteyenler ya da paylaşılanlar hakkında muhabbet etmek isteyenler için entry floodlamak yerine bu sözlüğümüzde bildiğiniz üzere yorumlar özelliğimiz var, oradan devam edebilirsiniz.
-aynı gün olmamak kaydıyla eğer bizden sonra başka yazan olmadıysa son paylaşan biz de olsak yeni şarkı paylaşılabilir
- link paylaşabilirsiniz, fakat şarkıcı ve şarkı ismini de belirtmeyi unutmamak kaydıyla. ki hem ne dinleyeceğimizi bilelim, hem de ileride paylaştığınız link ölecek olursa da paylaşımınız anlamlı kalabilmeye devam etsin.
- gece paylaşımlarımız için gecenin şarkısı başlığını kullanmak daha mantıklı olur.
- aynı şarkıyı, daha önce paylaşılmış şarkıları tekrar paylaşabilirsiniz fakat seri şekilde sürekli aynı şarkıların paylaşılması herkes için sıkıcı olacaktır. bence biraz daha yaratıcı olabiliriz :)
-her dilde ve türde paylaşım yapılabilir, ne kadar çok çeşit o kadar iyi, bizi şaşırtın. fakat nsfw içeriklerin sözlük kurallarına aykırı olduğunu ve buranın da bunun için bir istisna olmayacağını hatırlatmalıyım.

Edit: entry içeriği değiştirilerek başlık kuralları olarak düzenlenmiştir.

Dua lipa --- new rules
animemeraklisiblogcu
Yuki Yano & Chuji Akagi - Summertime

(NOT: Yuki Yano'nun çalmış olduğu enstrüman size garip gelebilir. Bu enstrümana "theremin" deniyor. Genellikle bu enstrüman hiçbir şekilde temas halinde bulunmadan çalınabiliyor.)

animemeraklisiblogcu
Ah be...
John Foxx dün 71 yaşına girmiş...
Hıçkıra hıçkıra ağlıyorum resmen. Bir efsane daha yaşlanıyor gözlerimizin önünde...

Dünün anısına bir şarkı atayım bari:
John Foxx And The Maths (Featuring The Soft Moon) - "Evidence"

Klip yönetmeni için (bkz:Macoto Tezka)
0 /