confessions

moonie

➤ - ikinci nesil otta

  1. toplam giri 22
  2. takipçi 0
  3. puan 392

eski serilere olan ilginin azalması

moonie
bazı insanların çizimlerini beğenmediği ya da ruhunu satıyormuş gibi uzun olan eski animeler olduğu bu camiada sezonluk animeler şahsen beni de cezbediyor ama eski çizimlerin bir hastası olarak tadında kısa olanları izlemekten keyif alıyorum.Uzun olduğu an oradan kaçasım geliyor bu yüzden çok sevilmediğini düşünüyorum.

otta

moonie
yeni öğrendiğim bir hitap şekildir yoruma ilk geldiğimde otağım olarak çevirip kardeş olarak yorumlamıştım ama kökeni oppai olacağı aklımın ucundan geçmezdi...

shiki

moonie
Net -bakın net diyorum- en iyi korku animesidir. Atmosferiyle olsun, o göz çizimlerinin ve renklerinin karanlığı olsun, ani hareketler olsun her şeyiyle tam dehşete düşürür sizi. İki taraf vardır animede birisi vampir diğerleri ise insanlardır hangi tarafı seçeceğinizi bilmezsiniz çünkü animenin bir kısmında sonra hooop roller değişir ve gerçek kötülük ortaya çıkar. Sevdiğim bir konsepttir korkmak için izlenebilir. -animelerde nadir rastlanan bir tagdır bu-

naruto

moonie
ben genelde sezon animeleri ya da çok dikkatimi çekerse 2 sezonluk animeleri seviyorum sıkmadan selam verip gidiyorlar ama naruto gibi başka anime ya da aktivite yokmuşcasına izlenen animelerden uzak durdum bundan sonra da başlamam bu kadar kapsamlı animelere ama takdir ettiğim neyin ne olduğunu bildiğim bir animedir .

tokyo ghoul

moonie
ilk zamanlarında bölüm çıkması için gün saydığım ilk sezonu o döneme göre harika olan ama 2 sezonda batıran bir animedir. İlk sezonun manası var elimde sıkılınca okuyorum. Ayrıca geç birinci hem de ikinci sezonun openingleri ayrı güzeldir ki ikincisini ezbere bilirim. (uğraştım ezberledim birinci sezonun openingini gözüm yemedi fjkf) ikinci sezonun rezaletini gördükten sonra bıraktım artık ne olduğundan pek haberim yok umurumda da değil :)

türkanime tv

moonie
internete girdiğimde her seferinde kendimi orada bulduğum azıcık lanetliyle kendine çeken ama güzel bir yer :,) (hayatım anime izleyerek geçti bir dönem o yüzden biraz lanetli çok girmeyin)

boku no pico

moonie
İzleyenlere travmalar için yeni kapılar açan, izlemeyenlerin de asla meme*leri anlamadığı 3 bölümden oluşan hentai*nin yüz karası diyebileceğimiz türden pislik bir şeydir.

İzlemeyiniz izletmeyiniz !!

instagram

moonie
Düzenli kullananların üzerine tez yazılabilecek kadar farklı bir dünya olan her şeyin daha iyi ve güzel olduğu bir nevi ütopya.

Seri hareketlerle farklı postlara geçilip kendinizi hipnotize ederek en az 2 saatinizi harcamanız da mümkün.
0 /