confessions

trao

➤ - ikinci nesil otta

  1. toplam giri 40
  2. takipçi 0
  3. puan 499

the legendary moonlight sculptor

trao
kız kardeşi ve büyükannesi ile yaşayan lee hyun'un yoksul bir yaşantısı vardır. bir gün eskiden oynadığı "büyü kıtası" adlı oyunda "weed" nickli karakterini satışa çıkarır ve yüklü bir miktar para kazanır. ne yazık ki babasından kalan borçları almaya gelen tefeciler, kazandığı paranın neredeyse hepsini alır. oyunlardan büyük paralar kazanılacağını anlayan weed (lee hyun) dünyanın ilk sanal gerçeklik oyunu olan kraliyet yolu'nu (royal road) oynamaya başlar.

twice

trao
boku no hero academia mangasında/animesinde vücut ölçülerini bildiği herkesin klonlarını yapma yeteneğine sahip kötü (villain) karakteri.
kendi klonunu yapmaktan korkar ama psikolojik çöküntüye uğradığında kendisini yüzlerce kez klonlayabilir. klonlar belli bir hasardan sonra çamur benzeri bir maddeye dönüşüp yok olur.

25. baam

trao
Anlamı "25'inci Gece" olan Tower of god manhwasının ana karakteri. Amacı kuleye tırmanmaya başlayan arkadaşı rachel'a ulaşmak ve kuleyi birlikte tırmanıp Rachel'ın gerçek yıldızları görmesini sağlamak. Zira kulenin en üst katına kim çıkarsa o kişinin isteği gerçekleşiyormuş. Ama kuleye tırmanmak o kadar kolay değildir. Karakterimiz kibar ve biraz saf bir çocuktur.