gecenin şarkısı

ryukon
Gecenin şarkısının paylaşıldığı başlıktır.
Bir klasik. Bir fenomen. Önceki sözlüğün en popüler, en istenen başlıklarından biri; gecenin şarkısı başlığıyla tekrar karşınızdayız. Artık geceleri yeniden, seçtiğiniz şarkılarla, dilediğinizce şenlendirebilirsiniz. Fakat bu sefer biraz daha kurallıyız çocuklar. Kurallara uyalım uymayanları uyaralım.

-Adı üstünde gecenin şarkısı. Herkesin gecede tek şarkı hakkı var. Seri şekilde playlist paylaşmak isteyenler ya da paylaşılanlar hakkında muhabbet etmek isteyenler için entry floodlamak yerine bu sözlüğümüzde bildiğiniz üzere yorumlar özelliğimiz var, oradan devam edebilirsiniz.
-Aynı gün olmamak kaydıyla eğer bizden sonra başka yazan olmadıysa son paylaşan biz de olsak yeni şarkı paylaşılabilir
-Link paylaşabilirsiniz, fakat şarkıcı ve şarkı ismini de belirtmeyi unutmamak kaydıyla. Ki hem ne dinleyeceğimizi bilelim, hem de ileride paylaştığınız link ölecek olursa da paylaşımınız anlamlı kalabilmeye devam etsin.
- Gündüz paylaşımlarımız için şu dakikanın şarkısı başlığını kullanalım.
- Aynı şarkıyı, daha önce paylaşılmış şarkıları tekrar paylaşabilirsiniz fakat seri şekilde sürekli aynı şarkıların paylaşılması herkes için sıkıcı olacaktır. Bence biraz daha yaratıcı olabiliriz :)
-Her dilde ve türde paylaşım yapılabilir, ne kadar çok çeşit o kadar iyi, bizi şaşırtın. Fakat nsfw içeriklerin sözlük kurallarına aykırı olduğunu ve buranın da bunun için bir istisna olmayacağını hatırlatmalıyım.

Edit: entry içeriği değiştirilerek başlık kuralları olarak düzenlenmiştir.

charlie xcx --- break the rules
0 /