confessions

trao

➤ - ikinci nesil otta

  1. toplam giri 262
  2. takipçi 0
  3. puan 2243

profesör oak

trao
pokemon serisinden bir karakter. Ash pokemon seyahatine çıkmadan önce profesörün laboratuvarına geldiğinde diğer üç pokemonu (bulbasaur, charmander, suqirtle) zamanında gelen çocuklar aldığı için Ash'e sorunlu olduğunu söylediği pikachu'yu verir. Ayrıca diğer üç çocuğa verdiği gibi Ash'e de pokedex ve poke topları vermiştir.

görünüşü:

otakuturk.net/foto


Ekleme:
Zamanında benimde kafamı kurcalayan işin içine Ash'in annesinin dahil edildiği hoş olmayan dedikoduları yapılmıştır. Ayıp ayıp.

gibi

trao
5. sezonu başlayan feyyaz yiğit dizisi. 5. sezonun ilk bölümünü izlemedim ama diğer bölümler fena değildi.
not: şimdi baktım 5. bölümü düşmüş dizipal sitesine. (sihirli sayı:804)

beastars

trao
Beklentimin çok altında kalan bir seri. Başta Legoshi olmak üzere çoğu karakter aptalca kararlar vermesi ve tam bir sonuca varmadan bitmesi seriyi gözümden düşürdü.
İlk bölümler Louis'in Beastars olmak istemesini ve diğer etoburlardan farklı olan Legoshi'nin duygularını işliyor seri. Sonraları mangaka aha bu ikisinden biri Beastars olacak sinyalini veriyor bize. Hatta okuldaki otoburu yiyeni bulan öğrencinin yeni beastars olması kararlaştırılıyor. Hah! legoshi Beastars olacak diyoruz, yine olmuyor. Mangada hiçbir şey adam akıllı sonuçlanmıyor. Yeni Beastars filan hikaye... Sorunlarla yine ihtiyar Yahya ilgileniyor. Manganın son bölümünde tavsanla kurt çıkmaya başlıyor o kadar.

Benim için mangada sadece iki şey yüreğimi burktu.
Birincisi, Legoshi'nin annesinin durumu.
İkincisi ise ibuki reis.

diziwatch

trao
Anime ağırlıklı emek hırsızı dizi izleme sitesi. Diğer anime sitelerinden daha çok rağbet gördüğü kesin. Hem kendi deneyimim hem de başka kişilerin yorumlarına bakınca rağbet görmesinin asıl sebebi video oynatıcılarının iyi olması. Türkanime ve Tranimeizle'den peş peşe bölüm izlemek gerçekten sıkıntılı. Hele Türkanime'nin ana sayfası bile geç yükleniyor. Diğer siteler bu sorunları çözmezlerse Diziwatch buradan daha çok ekmek yer.

sube sube no mi

trao
one piece serisinden alvida'nın yediği şeytan meyvesinin adı. Türkçeye pürüzsüz pürüzsüz meyvesi olarak çevrilebilir.

Türü paramecia'dır.
Bu meyveyi yiyen pürüzsüz bir cilde ve bedene sahip olur. Cildinin pürüzsüzlüğünü kullanarak bedenini kaygan bir hale getirebilir. Böylece saldırılardan kolayca sıyrılır ve beden hasar almaz hale gelir.

Fakat seriye haki adı verilen güç sistemi eklenince diğer meyveler gibi bu meyvede, kullanıcısının ve rakibinin haki seviyelerine göre kullanışlı veya kullanışsız olabilir.
0 /