31 ocak 2021 korecanların elraen'i linçlemesi

ryukon
bu gece saatlerinde, elraen'in Top Beauty World 2020 listesindeki kadınlar hakkında yaptığı yorumunu, editleyerek piyasaya süren kişiler yüzünden, elraen korecanlardan linç yedi. #Elraenözürdile diye bir de tag açan korecanlar, elraen'e ilk başta ırkçı dediler ve hakkında hakaret içeren bir yığın tweet attılar. daha sonra baktılar ki açılan tag tt oldu. linçlemeye devam ettiler ama tweetlerine #bts ve #kpop etiketlerini de eklemeye başladılar. İlk başta birçok insan, "noluyoruz lan?", "bu yazılanlar gerçek mi?" gibi tepkiler versede, tweetlere bu etiketlerin de eklenmesiyle birlikte anladılar ki, bunlar mal. işte asıl olaylar o zaman başladı. bir anda işler tersine döndü ve korecanlar linçleyen tarafken, linçlenen taraf oldular. sonra da her ergen korecan gibi hızlı bir şekilde bu konuda attıkları birçok tweet'i sildiler ve olay hiç yaşanmamış gibi davranarak, sıcak yataklarına yattılar ve uyudular.

yaoicilerin ve korecanların linçleme alışkanlığı başlığında da bahsettiğim ve hepimizin de bildiği gibi, korecanlara rahat batınca hemen linçleyecek birilerini ararlar. aslında bu gece de olan buydu.
trao
Bazı limoncuların anime izleyenlerede laf ettiği olay.

Önce kore (kpop ve kdrama) hayranları Elraenn'i linçledi sonra Elraenn'nin neferleri kore hayranlarını linçledi. Limonculara ve kore hayranlarına sataşmayın.