kami no tou

mugiwara
bir manwha olup, ana karakteri 25th baamdır, nam-ı değer 25 gece.

ana hikaye, baam'ın rachel adlı tek arkadaşını kuleye gidişini takiben, izinsiz girişi ile başlar. bu izinsiz girenlere kuledekilerin verdiği isim ''irregular''lardır. ırregular olması baam'ın önemlidir çünkü kuleye giren her irregular kulede köklü değişimlere sebep olmuştur. fakat, diğer irregularlardan farklı olarak baam çok güçsüzdür, örneğin urek mazino, bir diğer irregular, geldiği gibi bazı değişimlere sebep olmuştur.

baam bir wave controller pozisyonundadır ve birkaç durumda light bearer pozisyonunu da üstlenmiştir. bu pozisyonlar toplamda 5 tanedir. bunlar, wave controller, light bearer, fisherman, scout ve spear bearerdır. her birinin kendine has özellikleri vardır bu pozisyonların.

baam'ın wave controller olmasının sebepleri o alanda çok nadir bir şekilde yetenekli olmasıdır. daha detaya girmeyeyim, eğer okursanız zaten görüceksiniz.

gayet kaliteli, sürükleyici bir hikayesi vardır, okumanız tavsiye edilir.
dgn
Çok güzel bir seri yanlız biraz daha kulenin güçlü isimleri ve aile liderleri hakkında bir bilgi verilirse veya açıklamada bulunursa bence daha güzel bir seri ortaya çıkabilir.