noblesse 2020

ryukon
ve beklenen an geldi. noblesse serisi, 2020 güz sezonu ile birlikte geri döndü. hem de japonca ses ile birlikte :)))

yeni sezon, 2016 yılında yayınlanan noblesse awakening ovasının bittiği yerden başlamıştır ve hızla devam etmektedir. ayrıca yeni gelen bu sezon, yıllardır bu anı bekleyen bizler için inanılmaz bir heyecan yaratmıştır. şimdi burada olsalardı da rasenya ve suzuki-san ottalarımın duygularını da okusaydım aaah ah... ama maalesef elden bir şey gelmiyor :((.... neyse...

serinin eski yapımlarını ve günümüz serilerini göz önüne aldığımızda çizimlerinin gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. özellikle ana karakter raizel ve diğer erkek karakterlerin çizimleri, özellikle kadın ottalarımızı tatmin edecektir diye düşünüyorum. erkek ottalarımız da üzülmesinler çünkü kadın karakterlerde taş gi... çok güzeller. neyse seriyi bilmeyenler ve daha önce izlemeyenler için bu seride tavsiyemdir. kaçırmayın üzülürsünüz.

eğer içinizde daha önce izlememiş olanlarınız varsa diye konusunu buraya copy+paste yapıyorum.

konusu: Raziel 820 yıllık uykusundan uyanmıştır. O, bütün diğer Asilzadelerin koruyucusu ve safkan soylu anlamına gelen Asil özel ünvanına sahiptir. Onu koruma çabasıyla, hizmetkârı Frankenstein, Raizel'in kaydını, sınıf arkadaşları aracılığıyla insanların gündelik ve sıradan adetlerini öğreneceği Ye-Ran Lisesi'ne yaptırır.rnFakat İttihat, amacı dünyayı yönetmek olup dünyanın her yerine eli uzanan güçlü bir gizli örgüt, değiştirilmiş insanlar göndererek gitgide artan şekilde Raizel'e zarar verir ki bu etrafındakileri korumak için kudretli gücünü kuşanmasına yol açar.rn820 yıllık entrikadan sonra, Raizel'in uykusunun arkasındaki sırlar sonunda açığa kavuşur ve onun, Raizel'in, Asil olarak mutlak muhafazası başlar.


otakuturk.net/foto

tanıtım videosu:


opening: