confessions

meruemsensei

➤ - ikinci nesil otta

  1. toplam giri 31
  2. takipçi 0
  3. puan 281

kurt evans

ryukon
lies of the sheriff evans: dead or love mangasında ana karakter elmore evans'ın babasıdır ve bilge bir kişiliktir. baba gibi babadır. seride evans'a verdiği taktikler, adeta ben ve benim gibiler için birer nimet olup, hayatımızın her alanında kullanılabilecek bilgilerdir. Ayrıca kendisi seride bizlere göstermiştir ki, verdiği taktikleri doğru uygulayan birisi, hayal dahi edemeyeceği kadar yüksek hedeflere ulaşacaktır. özetle, kurt evans büyük adamdır. kendisini çok seviyor, büyük bir saygı duyuyoruz.


otakuturk.net/foto

izlemek isteyenler için en az 100 bölümlü animeler

ryukon
ashita no joe - 126 bölüm
yowamushi pedal - 114 bölüm
detective conan - 942 bölüm+
boruto - 115 bölüm+
hunter x hunter 2011 - 148 bölüm
prince of tennis - 227 bölüm
major - 180 bölüm
hokuto no ken - 177 bölüm
inuyasha - 193 bölüm
naruto - 720 bölüm
d gray man - 116 bölüm
bleach - 366 bölüm
gintama - 367 bölüm
fate serisi - 145 bölüm
diamond no ace - 140 bölüm
digimon serisi - 410 bölüm
captain tsubasa - 278 bölüm
dragon ball - 804 bölüm+
fairy tail - 315 bölüm+
city hunter - 140 bölüm
hajime no ippo - 126 bölüm
monogatari serisi - 120 bölüm+
jojo serisi - 160 bölüm+
katekyo hitman reborn - 203 bölüm
eyeshield 21 - 145 bölüm
pokemon serisi - 840 bölüm
one piece - 900 bölüm+
sailor moon - 234 bölüm
toriko - 147 bölüm
saint seiya - 153 bölüm
slam dunk - 101 bölüm
yu yu hakusho - 112 bölüm
inazuma eleven - 174 bölüm
hetalia serisi - 139 bölüm
gundam serisi - 400 bölüm+
black clover - 100 bölüm+


otakuturk.net/foto

manga çevirisi yapan fansub ve çeviri grupları

ryukon
Ülkemizde faaliyet gösteren ve birçok manga, manwha, webtoon vs'nin çevirisini yaparak, bu serileri türkçe'ye kazandıran bazı fansub ve çeviri grupları;

A
Araz Novel ==> https://www.araznovel.com/
Adonis Fansub ==> https://manga.adonisfansub.com/
Anikeyf Fansub ==> http://forum.animekeyfi.tv/
Anisekai ==> https://anisekai.com/
Akatsuki fansub ==> https://akatsukisubs.com/

B
Batoto ==> https://bato.to/
Baka Yume Çeviri ==> https://bakayumeceviri.wordpress.com/
bağımsız çevirmenler topluluğu ==> https://bctoplulugu.blogspot.com/

C
Cinnet Fansub ==> https://cinnetfansub.wordpress.com/

D
Dark Angels Fansub ==> http://angelofresistance-tr.com/

E
Epik Manga ==> https://epikmanga.com/

F
Fratello Fansub ==> https://fratellofansubs.blogspot.com/

G

H
Heterophia fansub ==> http://www.heterophobiafansub.com/
himitsu fansub ==> https://himitsusub.wordpress.com/

I
ikigai manga - https://ikigaiimanga.blogspot.com/

J

K

L
Lovable Fansub ==> https://www.lovablesubs.com/

M
Manga Denizi ==> https://mangadenizi.com/
Manga Yatta ==> http://mangayatta.blogspot.com/
Manhua TR ==> https://manhuatr.blogspot.com/
Mavi Manga ==> https://mavimanga.com/
Manga Hanta ==> http://www.mangahanta.com/
Manga Vadisi ==> http://www.mangavadisi.org/
Mabushi Majo ==> http://mabushimajo.com/
Meiji Fansub ==> http://meijisub.com/wp/
Manga row ==> https://www.mangarow.com/
Manga gecesi ==> https://mangagecesi.com/
Manga Ship ==> https://www.mangaship.com/
Manga Naoko ==> https://manganaoko.wordpress.com/
Mangadex ==> https://mangadex.org/
Manga wow ==> https://mangawow.com/
Manga cenneti ==> https://www.mangacenneti.com/
Mangacım ==> http://mangacim.com
Mangasue ==> https://www.manga.animesue.com/

N
Nox Subs ==> https://noxsubs.com/

O

Q
Queen fansub ==> http://www.queensub.rf.gd/

P
Puzzmos ==> https://puzzmos.com/

R
Rain Drop Fansub ==> http://okuma.raindropfansub.com/

S
Seri Manga ==> https://serimanga.com/?a=a
Seri Novel ==> https://www.serinovel.com/

T
Tortuga Çeviri ==> http://tortuga-ceviri.com/
TR Webtoon ==> https://trwebtoon.com/
turşu fansub ==> http://tursufansub.blogspot.com/

U

V

w
Webtoon tr ==> http://webtoontr.blogspot.com/
Webtoonizm ==> https://www.webtoonizm.com/

X

Y
Yorozuya otaku türk ==> https://yorozuya-otakuturk.blogspot.com/
Yaoist fansub ==> https://yaoistblog.wordpress.com/

Z

_______________________________________________________

hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

not: liste güncellenecektir.
1