manga çevirisi yapan fansub ve çeviri grupları

ryukon
Ülkemizde faaliyet gösteren ve birçok manga, manwha, webtoon vs'nin çevirisini yaparak, bu serileri türkçe'ye kazandıran bazı fansub ve çeviri grupları;

A
Araz Novel ==> https://www.araznovel.com/
Adonis Fansub ==> https://manga.adonisfansub.com/
Anikeyf Fansub ==> http://forum.animekeyfi.tv/
Anisekai ==> https://anisekai.com/
Akatsuki fansub ==> https://akatsukisubs.com/

B
Batoto ==> https://bato.to/
Baka Yume Çeviri ==> https://bakayumeceviri.wordpress.com/
bağımsız çevirmenler topluluğu ==> https://bctoplulugu.blogspot.com/

C
Cinnet Fansub ==> https://cinnetfansub.wordpress.com/

D
Dark Angels Fansub ==> http://angelofresistance-tr.com/
diamond fansub ==> henüz siteleri yok

E
Epik Manga ==> https://epikmanga.com/

F
Fratello Fansub ==> https://fratellofansubs.blogspot.com/

G

H
Heterophia fansub ==> http://www.heterophobiafansub.com/
himitsu fansub ==> https://himitsusub.wordpress.com/

I
ikigai manga - https://ikigaiimanga.blogspot.com/

J

K

L
Lovable Fansub ==> https://www.lovablesubs.com/

M
Manga Denizi ==> https://mangadenizi.com/
Manga Yatta ==> http://mangayatta.blogspot.com/
Manhua TR ==> https://manhuatr.blogspot.com/
Mavi Manga ==> https://mavimanga.com/
Manga Hanta ==> http://www.mangahanta.com/
Manga Vadisi ==> http://www.mangavadisi.org/
Mabushi Majo ==> http://mabushimajo.com/
Meiji Fansub ==> http://meijisub.com/wp/
Manga row ==> https://www.mangarow.com/
Manga gecesi ==> https://mangagecesi.com/
Manga Ship ==> https://www.mangaship.com/
Manga Naoko ==> https://manganaoko.wordpress.com/
Mangadex ==> https://mangadex.org/
Manga wow ==> https://mangawow.com/
Manga cenneti ==> https://www.mangacenneti.com/
Mangacım ==> http://mangacim.com
Mangasue ==> https://www.manga.animesue.com/
mangastein ==> https://mangastein.com/

N
Nox Subs ==> https://noxsubs.com/

O

Q
Queen fansub ==> https://queenfansub.com/

P
Puzzmos ==> https://puzzmos.com/

R
Rain Drop Fansub ==> http://okuma.raindropfansub.com/

S
soutensubs ==> http://soutensubs.com/
Seri Manga ==> https://serimanga.com/?a=a
Seri Novel ==> https://www.serinovel.com/

T
Tortuga Çeviri ==> http://tortuga-ceviri.com/
TR Webtoon ==> https://trwebtoon.com/
turşu fansub ==> http://tursufansub.blogspot.com/
türkçe manga ==> https://www.turkcemanga.com/

U

V

w
Webtoon tr ==> http://webtoontr.blogspot.com/
Webtoonizm ==> https://www.webtoonizm.com/
webtoon garden ==> http://webtoongarden.com/
X

Y
Yorozuya otaku türk ==> https://yorozuya-otakuturk.blogspot.com/
Yaoist fansub ==> https://yaoistblog.wordpress.com/

Z

_______________________________________________________

hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

not: liste güncellenecektir.
1
fratello fansub
mangatr tekrar açıldığına göre çöpe dönüşmüş başlıktır. sonuçta biz kimiz ki? mangatr cenapları yanında ismimizin anılması bile bizler için onur nişanesidir.