confessions

owencem

bronze - birinci nesil otta

  1. toplam giri 42
  2. takipçi 0
  3. puan 517

amidamaru

owencem
asakura yoh'un savaşçı ruhu. 600 yıl önce yaşamış olan usta bir samurai. yoh'la karşılaşıncaya kadar, emrinde olduğu imparatorun 50 adamını öldürdüğü için, acımasız bir katil olduğu düşünülür. ancak en iyi dostunun hayatını kurtarabilmek için imparatora karşı gelmiş ve o savaşın sonunda hayatını yitirmiştir. bir samurai için en affadilmez suçtur, sadakatini sunduğu imparatora ihanet etmek. ancak amidamaru, hain bir imparator yerine, dostuna sadık kalmayı seçmiştir.

shen

owencem
gelir yanına fırlatır pıçağı
birde vurup doldurur canı
uzak durun resmen psikopatın allahı
abi shen açık alın adcde olur

ulti atar kurtarır adamları
üstüne gider koyar tauntları
bu hero op her oyun banlanmalı
abi shen açık alın adcde olur

teleportla döner kuleyide kurtarır
aldığı killer asistler yanına kalır
lanede kill vermediğim adam kasılır
abi shen açık alın adcde olur

kha aldığım halde benden fazla vurur
fabfab yapacakken koyar tauntu durdurur
bu nasıl tank riot allahından bul
abi shen açık alın adcde olur

dk 50 tek başına lane pushlar
fight girersin 1k kalkanla sıçrar
kaçsan flash taunt atar ağzına mıçar
abi shen açık alın adcde olur

oyun bitti yine gg easy
yeter first pick dinle artık bizi
banlayıver şu amumu malphite sheni
abi shen açık alın adcde olur

amumu

owencem
küçücük boyuyla ormanda gezer
ağlar durur sanarsın ki öksüz sezer
o tiple zaten seni kim sever
atacağın bandajı seveyim ben gidiyorum

alır buffları lane lane dolaşır
bandaj sallar rakiplerle yalaşır
o boyuyla kafa atar messiyle yarışır
atacağın bandajı seveyim ben gidiyorum

kurtları keser ultisi açılır
doğruca bota koşar görünürse kaçılır
ama bi yakalarsa etrafa bandajlar saçılır
atacağın bandajı seveyim ben gidiyorum

bi bandaj atar yapıştırır rakibi
öyle işler yapar ki sanki kobra takibi
amumu malphite shen işte bunlar en hakiki
atacağın bandajı seveyim ben gidiyorum

bronzda banlanır her oyun kalmaz açık
boşta olurda almazsan dayına bile sahip çık
adresini numaranıda ister 4 tane kaçık
atacağın bandajı seveyim ben gidiyorum

teemo

owencem
i...dir efenim tek kelimeyle i... yahu zaten oyunda blind atabilen 3 karakter var. quinn zaten alınıyor. heimerdinger de aynı şekilde ama bu velet bolca picklenir üstüne blind için skillshot gerekmez direk tıklar ve atar. éger tek gördüğünüzde öldürmezseniz mantarlardan dolayı haritada yürüyemezsiniz. bu yüzden en iyi teemo ölü teemodur.

ryukon

owencem
adam gibi adam. her pazar istiklal caddesindeki saint bilmemne kilisesinde aynı rahibin elinden şeker yediğim gardaşımdır. oturur efendi gibi rahibin papazın vaazını dinleriz. avucundan dilimizle şekerimizi kaparız yeriz ekstradan kilise korosu da canlı müzik çalıyor, haftasonlarının vazgeçilmez eğlencesi. 25 liraya her hafta din değiştiriyorsun kimlik de sormuyorlar ayda 100 lira internet cafe parası.

caitlyn

owencem
range'i en yüksek saldırı gücü taşıyıcılarındandır. ultisi oyunun ilerleyen safhalarında etkisiz hale gelsede pasifinin verdiği hasar baya baya artar

cho gath

owencem
league of legends'ın fiziksel açıdan en fazla büyüme potansiyeline sahip olan karakterdir. ultisini kullanarak herhangi bir yaratık öldürebilirse cho gath büyür. bu olay maksimum altı kere yapılabilir. aynı zamanda oyundaki en yüksek silence potansiyeline sahip championlardan biridir

wado ichimonji

owencem
wadō ıchimonji roronoa zoro için çok önemli bir kılıçtır. bu kılıç kuina ölene kadar ona ve ailesine aitti. kuina'nın ölümüyle koshiro kılıcı zoro'ya verdi.
bu kılıç 21 ō wazamono'dan biridir. kılıcın bıçağı saf beyaz rente, el koruma kısmı ise daire şeklindedir.

yetenekleri:

21 iyi kılıçtan biri olması sebebiyle one piece dünyasındaki güçlü kılıçlardan biridir. mihawk kokutou yoru'su ile saldırdığında zoro'nun diğer iki kılıcı kırılmış fakat bu kılıç kırılmamıştır.
zoro santōryū (üç kılıç stili) tekniğini kullandığında bu kılıcı ağzıyla kullanmaktadır. tek kılıç stili'nde yine bu kılıcı kullanmaktadır.

shuusui

owencem
shuusui 21 ō wazamono'dan biridir. samuray ryuuma'nın meito'suydu (ismi olan kılıç). ryuuma thriller bark'ta brook'un gölgesinin verilmiş olduğu zombidir. zoro ryuuma'yı yendikten sonra ryuuma kılıcını zoro'ya verdi ve kılıcın zoro'yla memnun olacağını söyledi.

yetenekleri:

shuusui kullanıcısının zarar verme olasılığını yükselten bir tür kılıçtır. zoro shuusui'nin en büyük özelliğinin dayanıklılığı olduğunu söylüyor. bir dinazor üstüne bassa bile bükülmez. kılıçla oz'un ayağını bloke etmiştir. ayrıca kılıcının gücüyle oz'un yumruğunun yönünü değiştirmiştir.
ağır ve dayanaıklı olmasının yanısıra bazı sorunları da bulunmaktadır. sandai kitetsu gibi "problemli bir çocuğa" dönüşmektedir. zoro shuusui'nin kendi "öfkesi" olduğunu ve bu yüzden kullanılmasının zor olduğunu anlatıyor.

league of legends

owencem
west serverinin iyi görülmesinin nedeni ingilizce seviyesinin yerlerde olmasıdır. bunu sadece türkler için söylemiyorum bu serverda fransızlarda oynuyor italyanlarda oynuyor slavlarda.

en fazla fuck seviyesinde küfür edebildiği için türkçe de ki gibi kimse ana bacı soy sop sülela feriştah saydıramıyor. sende sineye çekiyorsun. yoksa oradada seviye yerlerde ve troller afk'lar bulunmakta.

tamam türklerde laf anlamayan çok adam var. flamer %75'i ama sakinleştirince, bir iki şık hareket yapınca daha doğrusu oyunu taşıyabilecek bir adamsan (fed vayne'sen) adamlar laf dinliyor. lakin 1/9/1 zac isen neden bana sövüyorlar diye üzülme.

ayrıca türkiye'de sadece ekmek almaya gittiği için afk kalınmaz. taşra da yaşayanlar bilir. yaprak kımıldatacak rüzgarı görse kodumun tedaşı elektriği keser. göt gibi kalırsın
0 /