doushiyoumo nai keredo

rasenya
yaoi manga, devam ediyor diye görünse de son bölüm 2013te gelmiş

konu: shinonome kendisinin de farkında olduğu gibi, yakışıklı, becerikli ve zekidir. ayrıca çalıştığı şirketi de ileride babasından devralacaktır. bu yüzden bütün kadınlar peşindedir. fakat shinonome elinde olmadan kalbini, babasının içki arkadaşı olan, şefi kurokawa'ya kaptıracaktır.
-alıntıdır-
shin-kun babasının şirketinin başına geçmek isteyen zaman zaman "zengin züppe" diyebileceğimiz bir karakter bu açıdanonodera ritsunun tam tersidir.ilk bölümde 200 dolarlık taksi ücretine hiç gözüyle bakmasından bunun sinyallerini alabiliriz.ama kötü müdür? hayırr, gayet de sevimli bir uke, üstelik istemem yan cebime koy tavrı da yoktur pek. kurokawa da çok tatlı bulduğum bir seme oldu, hele kıskançlıkları... eğlenceli bir çift oldular.
diğer çiftimizi de sevdim ben daisuke de keita da oldukça tatlıydı.
-alıntıdır-

mangakası natsume isaku'dur.

smut (bir ihtimal soft sayılabilecek bir seviyede olsa da)uyarısını da verip entrymi kapatıyorum

suzuki san
çoook seviyorum. hatta tekrar tekrar okudum. ben bu manganın içerisinde romantizmi seviyorum. biraz absürd bir romantizm var. konusu ilerledikçe kendisini sevdiren türlerden.
çizimlerini de severim. özellikle jest ve mimik çizimleri çok hoştur.

ilerleyen bölümlerde aslında kurokawa ile shin in eskiden tanıştıkları bize anlatılır. shin hatırlamazken kurokawa nın ilmek ilmek işlediği küçük ağları görürsünüz :d aslında tesadüf falan değildir. geçmişten gelen duygular ilerlemiş zamanda aşka dönüşmüştür. shin in alkol içememe gibi bir durumu varken kurokawa nın sünger gibi çekmesi mangada çok komik işlenmiştir. shin temizlik ve titizliği ile zengin bir ailenin çocuğundan bekleneceği gibi tam bir küçük bey iken kurokawa pisliğini toplamaktan aciz bir miskindir. yani birbirinin tam tersi iki insanın yaşadıkları bu aşk çok güzeldir.