dumbbell nan kilo moteru

boyblue

otakuturk.net/foto

"kaldırdığın dambıllar kaç kilo bakem?" şeklinde bir isme sahip olan yeni 2019 yaz sezonu animesidir.

normal bir liseli kız olan sakura hibiki'nin iştahı oldukça yerindedir ve bu durum basküle yansımaya başlamıştır. kıyafetlerine sığmakta zorluk çekmeye başlayınca yakınlarda bir spor salonunun yolunu tutan sakura, kendi sınıfından souryuuin akemi ile karşılaşır. kaslara karşı zaafı olan akemi, sakura'yı maço erkeklerle dolu olan spor salonuna sokmaya çalışsa da başarılı olamaz ancak spor salonunda çalışan yakışıklı bir spor eğitmeni olan machio naruzo, bilmeden de olsa sakura'nın spor salonuna girmeye karar vermesine sebep olacaktır.

ilk bölümünden edindiğim izlenimler güzel bir komedi animesi olduğu yönünde, ayrıca faydalı, didaktik bir yapısı da var. zira ana karakterlerin fit olma yolculuğunda yaptıkları hatalar, yapmaları gerekenler anlatılıyor açık olarak. sürekli olarak abur cubura abanan sakura'nın götürdüğü her bir ürünün ortalama kalori değerini ekranda görüyorsunuz. bu sayede fit olmak isteyen animeseverlerin bu animeden gerçek anlamda faydalanabileceklerini söyleyebilirim.

benzer içerik arayanlar, henüz anime adaptasyonu çıkmamış olan elf san wa yaserarenai isimli mangayı okuyabilirler.

Fragmanı iyi bir fikir oluşturabilir:
kymophobia
dünyanın en keyifli serilerinden biridir. listeye net girer.
bir kere erotik ama değil.
sportif ama değil.
gerçekçi ama kesinlikle çok abartılı.

neresinden tutarsanız orasından gözünüzde, dilinizde, damağınızda kalıyor.
bazen bayıyor, bazen coşuyor ama bu serinin komedisinin daha çok genç gösterilen karakterlerle milf avcılarına yönelik olduğu aşikar.
yoksa sistematik olarak ergenlik vurgusuyla kilo denklemi itelenmezdi.