boys over flowers

elif the mage
ızlemeye başladığım lakin çoğu kore dizisi gibi tamamen karın ağrısından ibaret olduğu artık kesinleştiğinde bıraktığım kore diziriz ana konusuyla kızımız hırçın ve yeaaa siz beni ezemezsiniz türü bir kızdır, olaylar gelişir ve okulun en popüler çocuklarından 2si arasında kalır.

ya ben en çok bu kızın en yakın arkadaşının adını hatırlayamadığım çocukla ne olduğunu merak ediyordum, lakin sabrım yetmedi.
chibidii
hana yori dango adlı animeden uyarlanmıştır. aynı adla japon yapımı dizisi de bulunmaktadır. sanırım başka versiyonları da var, ama emin değilim. japon yapımı dizisinin ilk sezonunu, animesini ve annem seyrederken arada kore yapımının birçok bölümünü seyrettim. klişelerle dolu, can sıkıcı ve her yönüyle sıradan, tipik bir shoujo örneği. (¬_¬)
suzuki san
dizisi, filmi, animesi olan bir manga. asıl adı hana yori dango dur. her zaman ki gibi koreliler yine japonlardan anime dizi araklamışlardır. işin kötüsü bu eser japonlara ait olmasına rağmen korelilerin yaptığı dizi daha çok beğenilmiş ve tutulmuştur. kore versiyonunu izleyen biri olarak oldukçe beğendiğimi söyleyebilirim. aslında klasik hikaye vardır içerisinde. fakir kız zengin oğlan. lakin japon eseri diyoruz içerisinde tsundere hatun var en başta. karakterler hem acı çekiyor, hem seviyor, bir dolu yanlış anlama silsilesi. hani bazen hem romantik, hem hırçın bir şeyler izlemek istersiniz ya kore versiyonunda bulacaksınız.

animenin kendisini izlemenizi pek tavsiye etmem. zira ben beğenmedim. dizinin yerini tutmadı gözümde. bir de eski çizim tipi var ve görüntüleri iyi değil.

filmini ve japon versiyonu olan dizisini izlemedim. ama en beğenilen korelilerin yapmış oldukları.
vestamit
en begenilen versiyonunun kore versiyonu olmasinin sebebi genellikle 4lü erkek grubunun daha cekici genc tayfadan olusmasi ve bahsedilen o super zengin havayi dizide cok iyi verebilmesidir. ama eger hikayenin islenisi oyuncularin dogalligi gibi konulara girersek kore versiyonunu once izlemis olmama ragmen kesinlikle japon versiyonunu secerim. hatta her turlu hana yori dango yu secerim.
titaniagnell
başrol kız oldu mu salak oluyor teorimin iyice derinlemesine yarayan kore dizisi. nerde bi salak kız var etrafı zengin yakışıklı kişilerle dolu.. ben boşuna salağa yatmıyorum
hermioneg
izlediğim ilk ve bitirebildiğim son kore dizisiydi sanırım :) kızın tavırları beni kanser etti, sonra personal tasteye baktım yaklaşık 3 bölüm aynı tavırlar ordaki kızda da var gibi geldi bıraktım bir daha da kore dizilerine bulaşmadım