fanservice

comatosl
"off bee analar neler doğuruyor, dur bir daha bakayım" tepkisi verdiren oluşum.

hanımlar açısından bir miktar biceps, biraz deltoid, olmazsa olmaz six pack olarak tanımlanabileceği gibi yemek yapan bir usui veya kedi seven bir kou dahi fanservice kategorisine girebilir.
ashthemagnificent
gerçek ya da çizim insan teni görmekten hoşlanmayan biriyseniz ecchi tarzı şeylerden farkı yoktur. limon yalamış ifadesiyle izleyebilirsiniz.

onun dışında epilogue tarzı bölümler olabilir
ya da anime dışında kpop gruplarında falan kız kılığına giren erkekler oluyo ya da sahnede birbiriyle öpüşenler falan
haruhi
zellikle kızlara yönelik bir şey galiba, hele fujoshilere :)
bazen o kadar fazla oluyor ki animede sıkılabiliyorsun, off tamam anladık dediğim olmuştu,
abartmasalar tadından yenmez ^^
boyblue
fairy tail okurken sürekli maruz kaldığım hede. toplu taşımada da tınmadan manga okuyan biriyim, uygunsuz sahne falan pek takmadan okur geçerdim yani. liseli değil miydim çılgınım tabii.

fairy tail ilk başladığım mangaydı ama trende yeni bölümüne ellşmezdim diğer serilerin yeni bölümleri varken. bir gün sadece ftnin yeni chapterı gelmişti, açtım bir baktım erza... tıklım tıklım vagonda arkamdan 5-6 çift gözün daha telefonumun ekranına kilitlendiğini fark edince yavaşça podcast uygulamasını açtım, ondan beridir manga okurken sayfaları dikkatlice çeviriyorum.
alovesinceforgotten
buna sadece anime ve mangalarda değil oyunlarda da rastlayabiliyoruz :d ilk aklıma gelen, heavy rain
belki de bana öyle geliyor ama ben nedense hep erkeklere yönelik olanlarına denk geliyorum. "tercihlerimi sorgulatmayın, yapmayın lütfen böyle şeyler ^-^" deyip görmezden gelmeye çalışıyorum