heiwajima shizuo

ryukon
durarara animesi karakterlerinden birisi olup serideki en güçlü ve en çok korkulan karakterdir.

çoçukken ona ait yiyeceğin kardeşi tarafından yenilmesine sinirlenmiş ve buzdolabını sırtlamıştır. o günden itibaren insan üstü bir güce sahip olduğu ortaya çıkmıştır. şiddetten nefret eder. ancak sinirlendiğinde istem dışı olarak sinirlendiği kişilerin ağzını yüzünü kırar. güçlü olmasına rağmen zayıf kemikleri olduğundan dolayı sürekli kavga ettikten sonra kazansa bile sakatlanmış ve hastanelik olmuştur. bir gün market sahibi bir kadının süt ikram etmesiyle süt içmeye başlamış ve kemiklerinin güçlenmesiyle artık sakatlıklardan da uzaklaşmıştır. O günden itibaren yenilmez ve insanüstü güce sahip bir canavar haline gelmiştir.

orihara izaya'dan nefret eder ve onu gördüğü yerde öldürmeyi amaçlar.

shizuo, sinirlendiğinde o an elinde ne varsa kırar ve kavgaya girişir. çocukken lolipop, şimdilerde ise sigarayı kırıp ezer ve trafık tabelası, otomat, otomobil ne bulursa düşmanının üzerine savurarak dövüşür.

kendisi çok güçlü ve havalı bir karakter olup anime ve manga serilerindeki favori karakterlerimden birisidir.


otakuturk.net/foto
japanime
sanji'nin ikiz kardeşidir ve oda adamın hasıdır. içecek standları, çöp kutuları, elektrik direklerini ve çeyizlik beyaz eşyaları izaya orihara'ya atma gibi bir alışkanlığı vardır
animekarakteri
durarara animesinin en sevdiğim karakteridir, shizuo heiwajima öyle bir güç vardır ki sormayın sokak lambalarını yerinden söker kamyonları kaldırıp fırlatır çocukluğundan gelen özel bir güç vardır.
nekormy
işte benim canım yaaa :3 çok sempatiğim bu adama :3 gözlükleri yakarrr :3

iiiiizaaaaaaaaaaaaayaaaaaaaaaaaaaaaaaakuuuuuuuuuuuuunnnnn diye bağrışına hastayım yaa :)

izayayı da çok severim tabi :3