lonca sistemi

saprofit89
şöyle bir baktım ama domain'imize geçtiğimizden beri loncalar hiç aktif olmamış, aklımda kaldığı kadarıyla açıklayayım...

5 kişi bir araya gelerek, aralarında 1 lonca lideri ve 1 lonca yardımcı lideri seçerek bir lonca ismi ile birlikte bir kısaltma belirleyerek motta'dan izin alarak açabiliyordu. loncaların aktifliğine göre, en aktif loncanın en aktif üyesine sözlük içinde yetki verilmesi gibi bir etkinlik yapıldı, yetkiler hala daha geçerli mi veya tekrarlanır mı bilmiyorum.

lonca isim kısaltması, çevirimiçi listesinde (bkz:nick yanı) olarak, lonca kayıt sırasına göre numaralandırılarak yazılıyordu, misal (saprofit89 - tz04).
undertakersss
Onca zamandır loncadayım ama hala ne işe yaradıklarını bilmiyorum dfghjklş hiç aktif bir üye olmadım ve loncalarla ilgilenmedim. Lonca üyesiyim bizim lonca ne yapar bilmiyorum. Bir ara lonca savaşları döndü, o neden çıktı onu da bilmiyorum. Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete şeklindeydi benim için lonca zamanları ^^' ona rağmen severim loncamı. keşke bir amaç yada bir olayımız olsaydı( vardıysa bile ilgilenseydim/ katılsaydım).