noodle

euphemy
amen yapmak için kullanılan eriştedir. tek başına da yenebilir veya başka yemeklere katılabilir. sadece noodle, ramen değildir.
ashthemagnificent
eskişehirde kuzenlerimle yerken birisinin bayıldığı diğerinin aç kaldığı için şikayet etmesine rağmen tabağını bitirdiği besin maddesi. ben sevmem açıkçası, ben asya mutfağını sevemiyorum otlu balıklı fln.
titaniagnell
a101den indomie ile tanıştım noddle ile kollarimin altini süt yumurta un lavabo aç ve tül beyazlatıcı ile doldurdugumunu unutup aaaaaaaaa rameeen diye cırlayıp uzanmaya çalışınca baya rezik olsam da o gun hepsinden alıp itinayla denedim. ındomienin tavuk sebze köri ve spesiyal dedikleri aslında mısır ve soğan içeriğine sahip çeşitleri var. benim favorim sebzeli. tuhaf gelse de sosunun aroması digerlerine göre daha az sarımsaksı ve daha yenilebilir hissettiriyor. içinden çıkan soya yağı zimbirtisini her seferinde koymayi reddettigimden tam olarak tadını alamamış da olabilirim. noddle anime izleyere geçirilmeyi planlanan gecelerin kurtarıcısı hele bol sulu haslanmışsa ve ayriyettten köri ve kekik eklenmiş ise. aylarımı indomie ile gecirdikten sonra kafami odamdan çıkartıp dışarı çıktığımda baska markalarin da noddle sattığını gördüm migros macrocenter metro magazalari ve niceleri. kung fu ramenin karideslisi sınıfta kaldı sığır etlisi ise şöyle böyle diyip yenilebilecek bisey olabilir. nudonun da içinden çıkan kuru sebzeleri sevmiştim fakat eristesi cok kalin olduğundan icinden cikan paketteki tozla ozdesmiyordu. en azindan ben oyle düşünüyorum. özellikle macrocenterdan cok da pahalı olmayan bir fiyata sade ramen eristesi alabilir onu evde tuzlu suda haslayabilir baska bir tavada körili tavuk biber domates-feslegeni tek tek soteledikten sonra ikisinibirlestirip afiyetle yiyebilirsiniz eminim pakete giren her gıdadan daha sağlıklı ve lezzetli olacaktır. makarna yada noodle adi altında ramen satan çokça yer var fakat fiyatlari maalesef ki ismi yüzünden sisiriliyor ve bu kadar zahmetsiz bir yiyecek bile onlarca liraya satılıyor. o yuzden siz siz olun ottalar bu oyunlara kanmayın noodle ramen sulu kıvırcık eriste yada her neyse kendiniz pişirin hem yediginizden hem de cebinizden emin olun ve o pakettekilerin icinden cikan yağı kullanmayın hadi toz neyse de yağ. o plastikle beraber kolilerle aylarca sıcağın altinda bekleyen bir ürün o.