sürekli ilgi bekleyen kız iticiliği

saprofit89
(bkz:#10899)a tam manasıyla katılmıyorum, aslında katılmıyorum diyecektim ama katıldığım noktalar var neyse kendi yorumuma geçeyim. her yaptığının magazininin döneceğini düşünen değil, her yaptığının magazini kesinlikle döner ama bu halka açık olarak yapılmaz, yüksek ihtimal kulağına gitmez magazin; iki kız arasında, iki erkek arasında veya gruplar halinde de konuşulabilir ama konu "kız"ımızın istediği yönde olmayabilir ve hatta kendisinin bile haberi olmadığı konudan olabilir...
sürekli ilgi bekleyen kız itici midir? o göreceli bir durumdur, ilgi duymadığın bir kızsa eğer itici bir durumdur fakat bir farklı bakış açısıyla ele alalım, hoşlandığın bir kız var ve sürekli ilgi bekliyor yalnız bu ilgiyi herkesten beklese bile bu sana itici gelmeyebilir, dediğim gibi bu görecelidir.
lynettebhelliom
belki gerçekten ilgiye ihtiyacı vardır deyip insanların içinde bulundukları durumları bilmeden çok da üstüne gitmemek gereken, başkasına bir zararı olmadığı ve işi artık başkalarının hakkını da isteyecek türde bir tunnel vision ajite ilgi arsızlığına çevirmediği sürece itici sayılması için pek
bir gerekçe olmayan kızdır. Hatta sadece kız deyip belirli bir cinsiyete atfetmek de haksızlık olur, sadece kızlara özgü bir durum da değil zira. devir böyle, herkes ilgi açlığını kendi yöntemleriyle bir şekilde tatmin etmeye çalışıyor. tüm sistemler de buna hizmet edecek şekilde tasarlanıyor, hal böyleyken buna laf etmek, bunu bu tarz şekillerde baskılamaya böyle hele de cinsiyete dayalı sosyolojik algı manipülasyonu temelli kontrol mekanizmaları falan geliştirmeye çalışmak çok gerçekçi, adil ya da mantıklı değil bence. Mesaj meselesi de yine çağ valla... neredeyse kimse işi düşmeyince kendi kendine mesaj falan atmıyor asla, kızı erkeği kalmadı bu işin.
fratello fansub
mesaj atmadıkça - bari kandilde at- mesaj atmayan, işi düştüğünde mesaj atan - hakkını yemeyelim her kız işi düştüğünde ona yol yordam gösterecek erkek bireyi bulur- interneti "kendisiyle röportaj yapılacak mecra" olarak kullanan, her yaptığının magazininin döneceğini düşünen, zevksiz, tatsız-tutsuz insandır.
saprofit89
(bkz:#10899)a tam manasıyla katılmıyorum, aslında katılmıyorum diyecektim ama katıldığım noktalar var neyse kendi yorumuma geçeyim. her yaptığının magazininin döneceğini düşünen değil, her yaptığının magazini kesinlikle döner ama bu halka açık olarak yapılmaz, yüksek ihtimal kulağına gitmez magazin; iki kız arasında, iki erkek arasında veya gruplar halinde de konuşulabilir ama konu &quot;kız&quot;ımızın istediği yönde olmayabilir ve hatta kendisinin bile haberi olmadığı konudan olabilir...<br>sürekli ilgi bekleyen kız itici midir? o göreceli bir durumdur, ilgi duymadığın bir kızsa eğer itici bir durumdur fakat bir farklı bakış açısıyla ele alalım, hoşlandığın bir kız var ve sürekli ilgi bekliyor yalnız bu ilgiyi herkesten beklese bile bu sana itici gelmeyebilir, dediğim gibi bu görecelidir.