sürekli ilgi bekleyen kız iticiliği

fratellofansub
mesaj atmadıkça - bari kandilde at- mesaj atmayan, işi düştüğünde mesaj atan - hakkını yemeyelim her kız işi düştüğünde ona yol yordam gösterecek erkek bireyi bulur- interneti "kendisiyle röportaj yapılacak mecra" olarak kullanan, her yaptığının magazininin döneceğini düşünen, zevksiz, tatsız-tutsuz insandır.
saprofit89
(bkz:#10899)a tam manasıyla katılmıyorum, aslında katılmıyorum diyecektim ama katıldığım noktalar var neyse kendi yorumuma geçeyim. her yaptığının magazininin döneceğini düşünen değil, her yaptığının magazini kesinlikle döner ama bu halka açık olarak yapılmaz, yüksek ihtimal kulağına gitmez magazin; iki kız arasında, iki erkek arasında veya gruplar halinde de konuşulabilir ama konu "kız"ımızın istediği yönde olmayabilir ve hatta kendisinin bile haberi olmadığı konudan olabilir...
sürekli ilgi bekleyen kız itici midir? o göreceli bir durumdur, ilgi duymadığın bir kızsa eğer itici bir durumdur fakat bir farklı bakış açısıyla ele alalım, hoşlandığın bir kız var ve sürekli ilgi bekliyor yalnız bu ilgiyi herkesten beklese bile bu sana itici gelmeyebilir, dediğim gibi bu görecelidir.