amano yukiteru

rasenya
en sevmediğim erkek tipidir, pısırık erkekler. tamam cesur olmak zorunda değilsin, kendini tehlikelere atmana da gerek yok ama ne olur öyle ağlamasan! neredeyse 20. bölümlere kadar bu huyu hiç azalmadı. yuno olmasaydı ne yapacaktı hiç bilmiyorum.
gördüğü her türlü şeyi cep telefonuna kaydeden asosyal bir çocuk, hiç arkadaşı olmadığı için kendi hayali arkadaşlarını yaratmıştır. biri zaman tanrısı deus diğeri murumuru.
madalyonun arka yüzünde hayali arkadaşı sandığı kişiler gerçektir ve deusun zamanı tükenmek üzeredir. deusun hazırladığı sona kalan yeni tanrı olur oyununda da bir numaralı oyuncudur.her şeyi telefonuna not etme alışkanlığı yüzünden de gelecek günlüğünün niteliği de öyle olur.
toriko
anime boyunca her erkeğin sinirini bozmuştur. tamam korkarsında lan bu kadar da pısırık olunmazki. ha sonlara doğru artisleşti ama her hareketi fail oldu
rutsama
öyle silik öyle sivri öyle itici öyle sempatik öyle cesur öyle pısırık öyle adam öyle çip... valla ne diyeyim bilemedim, öyle bir karakterdi bu arkadaş. ben daha çok yuno'ya baktım