brook

uchihassasuke
one piece karakteridir. mugiwara no ichimi nakamasıdır. tayfada ki görevi müzisyenliktir. sürekli vücut özellikleriyle ilgili espiri yapar.

örneğin; ''bu adayı görünce gözlerim kamaştı , fakat kamaşacak gözlerim yok ama yohohoho''.

kendisi kilot meraklısı abimizdir. ''yohohoho'' diye gülüş tarzı vardır.

yomi yomi no mi (dirilme dirilme meyvesi) yemiştir. brook'un tüm tayfası ölmüştür. kendiside tayfa ile beraber ölmüştür fakat meyve özelliğinden dolayı tekrar dirilmiştir. deri ve eti yoktur. sadece kemik ve saçtan ibarettir.

en sevdiği şey kilottur.

bink's sake müziğini çok sever. one piece hayranlarının çoğu bu müziğe hastadır.

rasenya
hasır şapka tayfasına en son katılan karakter. müzisyenimiz brook her türlü enstrümanı çalabilir. tayfada kılıç kullanan ikinci kişidir. kimi zaman centilmence kimi zamansa oldukça kaba davranışlar sergiler. yohohoho diye gülüşü efsanedir, bu gülüş binks no sake den mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama oldukça severim >_< tüm bunlara karşın hikayesi oldukça üzücü olan karakterlerden biridir, onun geçmişini izlerken ağlamıştım .s yomi yomi no mi meyvesini yediği için ona ikinci bir hayat bahşedilmiştir, iskelet olmasının nedeni budur. tayfanın en yaşlı(88) ve hafif üyesidir. kaynağı bilinmeyen bir kilot takıntısı vardır. brookun şakaları da meşhurdur ve genelde kendi fiziksel özellikleriyle ilgilidir.

2 yıl sonra ruhunu bedeninden ayırmak gibi garip bir yeteneğini keşfetmiştir, bir de yine 2 yıl sonrasında geliştirdiği kılıç tekniğine bayılıyorum çok cool <3
red line da karşılaştığımız laboonun arkadaşıdır, ve ona çok sadıktır.
geçmişte rumbar korsanlarının 2. kaptanıydı, tüm tayfası gözlerinin önünde hayatlarını kaybederken o yediği şeytan meyvesi sayesinde tekrar hayata dönmüştür. yıllarca süren yalnızlıktan sonra bir de gölgesini kaybetmesi .s
rutsama
tayfanın en son üyesidir. 3d2yden sonra gerçek güçlerinin farkına varmış ve ruhunu bedeninden ayırmış, kılıç tekniklerini geliştirmiş, çok etkili illüzyonlar yaratabilmiştir.

espirileri ise hiç değişmemiştir. hala o ölü esprilerini yapınca bir ürperme geçiyor ensemden.