gin no saji

ryukon
üniversiteye gittiğim yıllarda izlediğim. okuduğum bölümle de ilgili olduğu için severek ve bir hayli de gülerek izlediğim seridir. Bazı sahnelerin fazlasıyla gerçekçi yapılmış olduğu kanaatindeyim. Ayrıca bu seriye benzer bir seriyi %99.9 ihtimalle izlememişsiniz. Hatta bu seriye benzer bir seri olmayabilir bile, O yüzden gerçekten farklı tarzda bir seri arıyorsanız sizin için harika bir seçim olacaktır. Mutlaka izleyin. Eğer bir listesiniz varsa tereddütsüz üst sıralara bir yere yazabilirsiniz..

Hiromu Arakawa tarafından çizilen serinin mangası 2011 yılında yayınlanmaya başlamış olup günümüzde hala devam etmektedir. Animesi ise 2013-2014 yılları arasında 11'er bölümlük 2 sezon olarak yayınlanmıştır.

Konusu: Hachigen yugo, zeki, çalışkan ve başarılı bir öğrencidir. Ancak babasının mükemelliyetçi biri olması ve ona daha iyi olması için sürekli baskı yapması yüzünden liseyi ailesinden uzakta okumaya karar verir. Hangi okula giderse gitsin kesinlikle başarılı olacağını düşünen hachigen, şehir dışında, yatılı eğitim veren ooezo tarım lisesi'ne gitmeye karar verir.

Yeni okul yılının başlmasıyla birlikte, hachigen, Ailesinden uzakta yeni okulu ve arkadaşlarıyla her şeyin daha kolay olacağını düşünmektedir. Ancak okula başladığında yanıldığını farkeder. Her biri farklı yeteneklere ve becerilere sahip arkadaşlarının arasından, genel ortalamada okulun en başarılı öğrenci olmasına rağmen tüm derslerde illa bir veya birkaç kişiye geçilmiştir. Ayrıca Tarım, beklediğinden zor bir iştir. Sabah güneş doğmadan hemen evvel kalkması ve gece geç saatlere kadar çalışması gerekmektedir.

Seri, bu şartlar altında yeni ortamına adapte olmaya çalışan Hachigen ve yeni arkadaşlarının başından geçen benzersiz, komik ve bir o kadar da eğlenceli olayları anlatmaktadır.


otakuturk.net/foto

tanıtım videosuopening 1