spiderman

ryukon
zeki, yakışıklı ve çok çalışkan olduğu halde, ezik ve sürekli zorbalığa maruz kalan bir lise öğrencisi olan peter parker'ın, radyoaktif bir örümcek tarafından sokulması sonucu, örümceklerin sahip olduğu tüm yeteneklere sahip olması ve elde ettiği bu güçle, kötülere karşı savaşarak örümcek adam adıyla anılan süper kahraman haline gelmesinin anlatıldığı çizgi roman, çizgi dizi ve film serisidir.


otakuturk.net/foto
dwaila
Spider-Man, Spider-Man,
Does whatever a spider can
Spins a web, any size,
Catches thieves just like flies
Look out!
Here comes the Spider-Man

her gördüğümde dilime takılır. sizin de takılsın.

angela sama
evet kendisi benim en sevdiğim süper kahraman olur... naiftir, içimizden biridir... ne superman gibi başka bi gezegenden gelmiştir, ne de batman gibi kasıntıdır... bidenedir, candır. çizgi dizisini ve bütün filmlerini izlediğim, tişörtünü bile aldığım süper adamdır... bu arada bende araknafobi var yazarken bile elim ayağım dolaşıyo neyse uzatmıyım...
fratello fansub
marvel'ın yarattığı bomboş süper kahramanlardan biridir. bir nebze çizgi-filmdeki "alaycı" tavrı hoşa gitse de karakterin sürekli düşmanlarla yaşadığı aynı döngü artık bunaltmıştır. birini hapse at, kaçsın ve tekrar yakala. yine aynı şeyler. peki bu bir başarı örneği midir? yoksa başarısızlık mı? sıradan bir vatandaş olup sürekli suçun işlendiği bir şehirde yaşamak ister miydiniz?