free

ryukon
serbest olmak ve özgür olmak gibi anlamları da olan kelimedir.

ayrıca kapak resmini gördüğüm an asla izlememe kararı aldığım animedir
axsyv
aşırı keskin kas çizimleriyle sinirimi bozduğu için izleyemediğim anime. sevimli bi arkadaşlıkları var, tachibana makoto çok tatlı, nagisa çok tatlı, gou çok tatlı filan tam izlemeye başlıyorum hop! haru hemen soyunuveriyor. tamam, bishounenlerin en az bir kez üstsüz çizilmesi shoujoların bir ilkesidir ama sen böyle robot gibi çizersen korkutucu oluyor sevgili mangaka. kaslar gözüksün diye çekmiş çizgiyi çekmiş çizgiyi. yüzücüden çok vücut geliştirmeci gibi duruyor, şu iğrenç olanlardan. velhasılı kelam, ikinci bölümü izleyemedim. oysa ben makoto'yu çok sevmiştim.
suzuki san
fangirl ler için yapılmış anime. bir kadın izleyici olarak hiç mi hiç beğenmedim. erkekler beğenmiş midir bilemem ama bunu izleyecek erkek kişinin ağır anime izleyicisi olması gerekiyor. spor animesi adı altında habire hanım kızlarımızın " uvaaa! şu üçgen vucutlara bak!" laflarını duyduk animede. yani kimse kalkıp erkeklerde izler ne var ya demesin. verilen mesajın gittiği topluluk belli. normalde animelerde karizmatik ve kaslı erkekleri beğensem de bilmem nedendir bu animedekini başarılı bulmadım. konusunu ve işlenişini de çok sevmedim.
hanım kızlarımız için yaoi mangası da çıkarılmıştır. seri devam etmekte.
comatosl
(bkz:fanservice). esaslısından.

gönlümün kızılı matsuoka rin'e ev sahipliği yapan anime. saçlarını da geçtim, çocuğun seiyuu'su yeter miyano mamoru.

şahsen gayet eğlenceli buldum ben bu seriyi, rin ve haru arasındaki rekabet kadar hepsinin arasındaki arkadaşlık da çok güzel işlenmişti. şaşırtıcı bir biçimde ilk sezon finali bile tatmin ediciydi. ayrıca suya hasret kaldığım kış aylarında izlediğimden midir nedir bilemiyorum ama bence su aşkı çok güzel yansıtılmış haru'nun üzerinden. bitirdikten sonra yana yakıla kapalı olimpik havuz aramıştım yakınlarımda.

oldcodex yapımı opening parçalarının çölde bir kova su gibi tazeleyici özelliği vardır. belki de psikolojiktir, bilemiyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=P8JV2xnyJ9Q&feature=youtu.be

velhasıl ne kadar buram buram fanservice öğeleri içerse de anime niyetiyle izlemek lazım seriyi, salya akıtmak için değil. kas görmek isteyenlerin reel turnuvaları izlemesi daha yerinde olur, gerçekçi rectus abdominisleri oralarda bulabilirsiniz.

bu arada rin'in dişlerinin niye köpekbalığı dişine benzediğini çözen varsa bu tarafa gelebilir mi?
ashthemagnificent
farklı zevkleri olan fangirller için yapılmış sulu seri. ben suyu sevmem, yüzme de bilmem ama seriyi telefona indirip otobüste izlemiştim, yaşlı teyzelerden de tam puan aldığını düşünüyorum.

her neyse dediğim gibi herkesin zevkine hitap eden karakter bulunur, ilk sezonu güzeldi ikiyi her zamanki gibi bilmiyorum