tuttu tutmadı oyunu

lynettebhelliom
Evet, amansız tutkumuz, kara sevdamız, orta doğu ve balkanların, memurlar net ve kadınlar kulübünün değişmez forum oyunu, 7'den 70'e tüm ottaların favorisi, tuttu tutmadı oyunu geri döndü.

Tanım
Alttaki entry sahibiyle ilgili bir tahminde bulduğumuz, bizden sonra gelen kişinin de tuttu veya tutmadı diye cevap verip bir sonraki kişiyle ilgili bir tahminde bulunduğu bu şekilde devam eden oyundur.

Kurallar
- Yaratıcı sorular bulalım, sorular her türlü konudan olabilir. Aynı soru birden fazla kez sorulabilir fakat sürekli aynı sorular sorulmasın.
-"alttaki şuan bu entry'i okuyor" tarzı, soru sormak için sorulmuş, baran 14 yaşında arkadaşları ona aynştayn diyor tandanslı sorulardan kaçınalım.
-Tuttu deyip sonrasında açıklama yapılabilir fakat karşılıklı muhabbet için yorumları kullanalım, entryler arası laf atılma olmasın.
-Spesifik sorular sorulabilir fakat rahatsız edici olabilecek kişisellikte sorulardan ve yargılayıcı yorumlardan kaçınalım.
-Birkaç hafta gibi uzunca bir süre cevap verilmediyse son soruyu soran kişi tekrardan soru sorabilir.
-Nsfw içerik yok, tüm sözlük kuralları burada da geçerli.


Anlaşıldıysa başlayalım

alttaki uzun bir aradan sonra eski sözlüğün sevilen oyunlarının yeni sözlüğe de taşınmış olmasından dolayı çok heyecanlı