tuttu tutmadı oyunu

lynettebhelliom
Evet, amansız tutkumuz, kara sevdamız, orta doğu ve balkanların, memurlar net ve kadınlar kulübünün değişmez forum oyunu, 7'den 70'e tüm ottaların favorisi, tuttu tutmadı oyunu geri döndü.

Tanım
Alttaki entry sahibiyle ilgili bir tahminde bulduğumuz, bizden sonra gelen kişinin de tuttu veya tutmadı diye cevap verip bir sonraki kişiyle ilgili bir tahminde bulunduğu bu şekilde devam eden oyundur.

Kurallar
- Yaratıcı sorular bulalım, sorular her türlü konudan olabilir. Aynı soru birden fazla kez sorulabilir fakat sürekli aynı sorular sorulmasın.
-"alttaki şuan bu entry'i okuyor" tarzı, soru sormak için sorulmuş, baran 14 yaşında arkadaşları ona aynştayn diyor tandanslı sorulardan kaçınalım.
-Tuttu deyip sonrasında açıklama yapılabilir fakat karşılıklı muhabbet için yorumları kullanalım, entryler arası laf atılma olmasın.
-Spesifik sorular sorulabilir fakat rahatsız edici olabilecek kişisellikte sorulardan ve yargılayıcı yorumlardan kaçınalım.
-Birkaç hafta gibi uzunca bir süre cevap verilmediyse son soruyu soran kişi tekrardan soru sorabilir.
-Nsfw içerik yok, tüm sözlük kuralları burada da geçerli.


Anlaşıldıysa başlayalım

alttaki uzun bir aradan sonra eski sözlüğün sevilen oyunlarının yeni sözlüğe de taşınmış olmasından dolayı çok heyecanlı
undertakersss
kimse yanıtlamamış, üzdü :(

tutmadı, ev okunmamış kitap dolu ama son zamanlarda fanficlere daha çok gömülmüş durumdayım :( kurtarın beni >,<

alttaki mobil oyun sevmez
lynettebhelliom
ehe ebet :3 guilty pleasurelarımdan biri olabilir bu. eski ev arkadaşım gün aşırı fantastik oturuşlarım ve moda terörü çorap-pijama/eşofman kombinasyonlarımın ifşalarını çeker story atardı hatta... seri yapmıştı bunlardan sdgd

alttaki sahlep üstünde bile olsa tarçından pek hoşlanmaz
lynettebhelliom
ah keşke ya, tam stressiz ve rahat hisseder gibi oluyorum bozacak bir şeyler oluyor mutlaka :/ sevdiğim çok az sayıda akrabamdan birini ani bir rahatsızlıktan kaybettim geçtiğimiz ay.. genel depresyonun üstüne bir de garip anksiyeteler yaşıyorum birkaç haftadır maalesef :')

alttakinin çok denemek isteyip de bir türlü bulamadığı/yapamadığı en az bir uzak doğu yemeği oldu

2
kittencat
Tuttu, çok fazla şey var tatmak ve yemek istediğim uzak doğu yemekleri arasından, ama çoğu zaman bütçe önceliğimin uzak doğu yemekleri olmaması bunun önüne geçiyor.

Alttaki mandalina veya çeri domatesi ısırırken istemeden suyunu dışarı fışkırtıyor.
lynettebhelliom
madalina değil de çeri domateste oluyor evet sdfs sırf bu yüzden pek sevmiyor da olabilirim hatta, bi de hafif şekerli oluşu da hoşuma gitmiyor :P

alttaki typolarımı düzeltemiyorum, typomla sev beni tarikatı açılsa üyesi olur dfghg
ryukon
tuttu. bu konuda tarikat liderliğine oynayacağımı düşünüyorum asfghjk o yüzden kur de kuralım otta

alttaki kar yağsa da kar topu oynasak diye dua ediyor
feryalet
tutmadı;geçen hafta çocuklarla iglo yapacak kadar ileri gittik kar oyunlarında zaten,biraz sıcaklık istiyorum:)
alttaki orta yaşlı şahıs biraz nostaljik günler geçirmek istiyor...
0 /